כחצי שנה לאחר תחילת הפעילות: weSure רשמה רווח של 293 אלף שקל

כחצי שנה לאחר תחילת הפעילות: weSure רשמה רווח של 293 אלף שקל

weSure מכרה ביטוחי רכב בהיקף של 61 מיליון שקל ברבעון הראשון

רווח של 293 אלף שקל – זו השורה התחתונה לאחר כחצי שנת פעילותה של חברת הביטוח הדיגיטלית הצעירה WeSure. החברה פרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של שנת 2019, כאשר מן הדוחות עולה סך הפרמיות ברוטו ברבעון הראשון של השנה עמדו על כ-61 מיליון שקל.  ברבעון הראשון רשמה weSure רווח כולל לפני מס מתחום ביטוח כללי של כ- 560 אלפי שקל וכאמור – רווח כולל של כ-293 אלף שקל אחרי מס.

weSure קבלה רישיון מבטח לפני פחות משנה והחלה בפעילות מכירות ברבעון האחרון של שנת 2018, את הפעילות בתום רכב הרכוש החלה בתחילת שנת 2019. בנוסף, weSure דיווחה על הון עצמי בסך של 39 מיליון שקל ויחס הון קיים לעומת נדרש של 189%.

היקף הפרמיות ששיווקה החברה ברבעון הראשון של השנה מושפע מכך שהיא עדיין לא השיקה לציבור הרחב את מוצריה בסביבה הדיגיטלית (B2C). ההכנסות מפרמיה ברבעון הראשון מורכבות מכ-52 מיליון שקל בתחום רכב חובה, בו החלה החברה לפעול ברבעון האחרון של שנת 2018 ומכ-9 מיליון שקל בתחום רכב רכוש, שפעילות weSure בו החלה רק בתחילת השנה. עיקר פעילות weSure בחודשים הראשונים לפעילותה התמקדו בתחום עסקאות קבוצתיות גדולות וציי רכב הנהנים מהקדמה הטכנולוגית והיעילות המירבית של פעילות החברה.

אמיל וינשל, יו"ר Wesure

אמיל וינשל, יו"ר weSure: "רק התחלנו 'לחמם מנועים' ואנו מופתעים לטובה מקצב הצמיחה והענות הלקוחות, wesure חברה לביטוח נוסדה כמבטח במחצית  2018 וכבר העמידה יכולות תפעוליות וטכנולוגיות שאין לחברות רבות אחרות בענף ובכלל.

"היכולת של weSure לפעול במגוון ערוצים ותחומי ביטוח מאפשרת לה גמישות עסקית רבה ויכולת לממש את האסטרטגיה העסקית שלה תוך יצירת חיסכון לציבור לקוחתיה. אין לי ספק שאנחנו עומדים בפני מהפיכה בשוק הביטוח, ו- weSure תהא ממוביליה".

ניצן צעיר-הרים, מנכ"ל weSure: "החברה רשמה היקף פעילות מרשים למרות שהיא רק בתחילת דרכה. במהלך השנה האחרונה עסקנו בעיקר בביסוס התשתית המיכונית והטכנולוגית של weSure.

"הפעילות הדיגיטלית המבוססת על פלטורמות מתקדמות מאפשרות לנו יעילות תפעולית גבוהה במיוחד, אותה נתרגם לרמת מחירים תחרותית לציבור הצרכנים,  תוך הקפדה על שירות איכותי ומתקדם. כמו כן, נציע מוצרים מותאמים אישית וחווית רכישה ייחודית ונהפוך את הביטוח לידידותי מובן, שקוף ופשוט".