מגדל Match: ביטוח מקיף לרכב בשתי שאלות בלבד

מגדל Match: ביטוח מקיף לרכב בשתי שאלות בלבד

מגדל משיקה את התהליך המהיר בענף, המאפשר קבלת הצעת מחיר לרכישת ביטוח מקיף לרכב בהתבסס על שתי שאלות בלבד: מס' הרכב וגיל הנהג

מגדל משיקה בימים אלה את מגדל Match: תהליך חדשני לרכישת רכב אונליין, המהיר והמתקדם בענף, המאפשר קבלת הצעת מחיר לרכישת ביטוח מקיף לרכב בהתבסס על 2 שאלות בלבד – מס' הרכב וגיל הנהג.

מגדל Match יושק כמותג חדש, במסגרתו יושקו מוצרים שונים של ביטוח בהתאמה אישית אשר ישווקו על ידי סוכני החברה.

התהליך החדשני מתבסס על מודל AI מתקדם הכולל נתוני Big Data של כל הפוליסות שהופקו בחברה מאז שנת 2010 ולכן מאפשר מתן הצעה לביטוח על בסיס שתי שאלות בלבד. כחלק משאיפת החברה להציע ללקוח הליך דיגיטלי מלא ובכדי לשפר את חווית הלקוח, מסע הלקוח מותאם אישית לתשובות ולצרכים של הלקוח לאורך התהליך. כמו כן, במידה וקיים צורך להשלים את נתוני העבר הביטוחי של המבוטח, ניתן יהיה לעשות זאת לאחר שתהליך הרכישה הדיגיטלי הסתיים והפוליסה הופקה.

החברה תציע הנחה מיוחדת למבוטחים אשר ירכשו את ביטוח הרכב שלהם אונליין, ובמסגרת התהליך יבחר הלקוח את סוכן הביטוח שילווה אותו במשך תקופת הביטוח. בנוסף לתהליך באתר החברה, הקימה החברה מאות קישורים ייעודיים לסוכניה, אשר ישווקו את ביטוח הרכב באתר שלהם ובפלטפורמות הדיגיטליות של הסוכנויות.

לדברי ליאור רביב, משנה למנכ"ל מגדל ומנהל חטיבת הלקוחות, "מגדל Match לרכב הינו מוצר חדשני שפותח על-ידי החברה ומהווה סנונית ראשונה בשורה של מוצרים שבכוונת החברה להשיק בעתיד תוך שימוש במודלי AI וזאת על-מנת להתאים ללקוח באופן אופטימלי את המוצר והמחיר. המערכת החכמה לומדת את הצעות העבר שניתנו ללקוחות בכדי לשפר באופן מתמיד את ההצעה ללקוח ולתת לו את הצעת הערך הטובה ביותר עבורו. השילוב של טכנולוגיות חדשניות עם שירות אישי הניתן על ידי סוכני הביטוח של החברה יאפשר לנו לשפר משמעותית את הצעת הערך ללקוחותינו".

לדברי תומר רובינשטיין, סמנכ"ל שיווק וחדשנות במגדל, "מגדל עומדת בשנים האחרונות בחוד החנית הטכנולוגית בענף הביטוח ופועלת ביתר שאת בכדי להפוך את חווית המשתמש בשירותיה לדיגיטלית ונוחה. מגדל MATCH מצטרף לשלל החידושים שהשלימה החברה לאחרונה וביניהם אתר חדש וידידותי ואפליקציית הלקוחות היחידה בענף הביטוח. נמשיך להנגיש את המוצרים והשירותים של החברה לקהל לקוחותינו ולציבור הסוכנים של החברה".