מורלי דורי פורשת מתפקידה כמנכ"לית ביטוח חקלאי

מורלי דורי פורשת מתפקידה כמנכ"לית ביטוח חקלאי

דורי נכנסה לתפקידה בתחילת 2017, כשהחליפה את אריה הרמן. קודם לכן שימשה דורי כמנכ"לית פלתורס סוכנויות לביטוח מקבוצת מגדל

מורלי דורי

מורלי דורי פורשת מתפקידה כמנכ"לית ביטוח חקלאי. דורי נכנסה לתפקידה בתחילת 2017, כשהחליפה את אריה הרמן. קודם לכן שימשה דורי כמנכ"לית פלתורס סוכנויות לביטוח מקבוצת מגדל. מורלי פורשת על רקע כוונתה לפנות לעשיה בתחום טכנולוגיות הביטוח.

דירקטוריון האגודה התכנס הבוקר, אישר את התפטרותה של דורי והחליט על הקמת ועדת איתור.

במכתב לעובדי האגודה כתבה דורי: "בשנה וחצי מאז כניסתי לאגודה חלו באגודה שינויים רבים. את פירותיהם החיוביים של שינויים אלו התחלנו להרגיש ולראות באופן מוחשי בחודשים האחרונים ואני גאה על עבודת הצוות המשותפת של ההנהלה, המנהלים והעובדים, אשר הביאה לפירות אלו ומודה מאד לכל העושים במלאכה. לאגודה פוטנציאל רב לגידול וצמיחה בשוק הביטוח. עבודת המטה שעשינו בשנה וחצי האחרונות הביאה לבניית אסטרטגיה חדשנית וברת הגנה לביטוח חקלאי, אשר אנחנו מיישמים אותה השנה בהצלחה בהתאם לתכניות העבודה.

בשבוע שעבר השיקה ביטוח חקלאי קמפיין פרסום בפייסבוק ובגוגל, שכולל מיתוג חדש לחברה. דורי התייחסה למהלך ואמרה: "אני בטוחה שמהלך זה הוא רק תחילתה של דרך חדשה שתביא לשגשוג ופריחת האגודה ולמימוש הפוטנציאל הגלום עבור האגודה, לטובת חברי האגודה, הקיבוצים".

במכתבה לעובדים דורי הודתה לדירקטוריון האגודה על האמון שנתנו בי במינויי לתפקיד, והוסיפה כי בחודשים הקרובים תמשיך במילוי תפקידה כל עוד יהיה צורך בכך.