מנורה מבטחים תשווק פוליסת ביטוח מקיף גם לנהגים עם שתי תביעות

מנורה מבטחים תשווק פוליסת ביטוח מקיף גם לנהגים עם שתי תביעות

לאחרונה נעשתה פנייה משותפת של לשכת סוכני הביטוח ורשות שוק ההון לחברות הביטוח כדי להביא לפתרון בנושא. בלשכה מציינים כי גם שלמה ביטוח תקבל מבוטחים עם שתי תביעות

מנורה מבטחים הודיעה שלשום (יום א') כי תשווק פוליסות ביטוח רכב מקיף גם לנהגים עם שתי תביעות. היוזמה, כך מסרה לשכת סוכני הביטוח, נולדה בפגישה של הנהגת הלשכה, שמקדמת את הנושא עם הנהלת מנורה מבטחים, ורשות שוק ההון.

לשכת סוכני הביטוח יזמה פעמיים בשנה האחרונה דיון מהיר בכנסת בנושא אותו הובילה חברת הכנסת עליזה לביא, תוך תמיכה מלאה של חבר הכנסת משה גפני, יו"ר ועדת הכספים.

לאחרונה נפגשו נשיא הלשכה ליאור רוזנפלד ויו"ר הוועדה האלמנטרית ישראל גרטי עם הסגן הבכיר לממונה אסף מיכאלי. בפגישה הוחלט בין היתר ליזום פנייה משותפת לחברות הביטוח, מה שהניב תוצאות השבוע. בלשכה מוסיפים כי גם שלמה ביטוח מקבלת מבוטחים עם שתי תביעות.

נשיא לשכת סוכני הביטוח, ליאור רוזנפלד: "שמח שמנורה מבטחים הרימה את הכפפה. אנחנו לא נעצור כאן ונדאג שכל חברות הביטוח ישימו סוף לעוול הזה שבו מבוטח עם שתי תביעות הופך למסורב ביטוח. שמחנו לאחרונה לשמוע גישה שונה מרשות שוק ההון שתומכת ביוזמה שלנו".


נמצאו 0 תגובות לכתבה זו
  1. asd asd at 23:54

    מבוטחים עם שתי תביעות קיבלו לפחות פעמיים כסף מחברות הביטוח. להם עוד מגיע איכשהו "להיענש". במה אשמים אנשים שמוגדרים כ"ללא עבר ביטוחי" שנסעו בתחבורה ציבורית ? בהם מתעללים עוד יותר ומחרימים אותם.