צבי ליבושור מונה למנכ"ל שירביט

צבי ליבושור מונה למנכ"ל שירביט

דירקטוריון שירביט החליט על מינויו של ליבושור למנכ"ל החברה לאחר שהמנכ"ל הנוכחי שלומי נחום הודיע על רצונו לסיים את תפקידו

צבי ליבושור מונה למנכ"ל שירביט – כך נודע לפוליסה. דירקטוריון שירביט החליט היום (ה') על מינויו של ליבושור, ששימש עד כה כמנהל האגף לביטוח כללי, כמנכ"ל החברה. זאת לאחר שהמנכ"ל הנוכחי שלומי נחום הודיע על רצונו לסיים את תפקידו. המינוי של ליבושור כפוף לאישור הפיקוח על הביטוח.

משירביט נמסר: "מנכ"ל החברה, שלומי נחום, הודיע על רצונו לסיים את כהונתו כמנכ"ל ולצאת לאתגרים חדשים. החברה והדירקטוריון הצרו על החלטתו, אולם קיבלו אותה, הודו לו על תרומתו הרבה לפיתוח, קידום ומיצוב החברה בתקופת כהונתו ואיחלו לו הצלחה רבה בהמשך הדרך".

נחום נכנס לפני כשנה לתפקידו כמנכ"ל שירביט, לאחר שכיהן בתפקידי ניהול בכירים בחברת כלל ביטוח, בין היתר כסמנכ"ל בכיר ומנהל אגף מטה ופרט בחטיבה לביטוח כללי, מנהל מרחב אריה, מנהל תחום אלמנטר במרחב מרכז ועוד.

ליבושור, הוא ממקימי שלמה חברה לביטוח ושימש כמנכ"ל שלה. בעבר ניהל את קבוצת הביטוח מדנס, הקים וניהל את יורופ אסיסטנס מקבוצת מגדל, ניהל את קבוצת שחר, ושימש בעוד שורה של תפקידים בכירים בהמגן מקבוצת מגדל.

יגאל רב נוף, בעל השליטה ויו"ר הדירקטוריון של שירביט, ציין כי ליבושור מביא אתו לתפקידו החדש ניסיון רב שנים: "מדובר באיש מקצוע מהשורה הראשונה, ואני מברך אותו עם מינויו כמנכ"ל החברה, הנמצאת בתהליך מתמשך של צמיחה".

ליבושור

צבי ליבושור