רוזנפלד לסוכנים: אנו נדרשים למשימה נוספת – להרגיע את הציבור בכל הקשור לירידות בבורסות

רוזנפלד לסוכנים: אנו נדרשים למשימה נוספת – להרגיע את הציבור בכל הקשור לירידות בבורסות

באגרת שנשלחה לסוכנים כותב נשיא הלשכה כי סוכני הביטוח ניצבו לצד המבוטחים מאז פרוץ המשבר ודאגו לציבור בקבלת הפיצוי הנכון מפוליסות ביטוחי הנסיעות ופוליסות ביטול נסיעה, לדבריו, כאן המקום להבליט את ערך הסוכן ולבדל את הסוכנים ממוקדנים, מוכרנים ושרלטנים למיניהם

סוכני הביטוח נדרשים בימים אלה למשימה  להרגיע את הציבור בכל הקשור לירידות בבורסות. כך כותב נשיא לשכת סוכני הביטוח ליאור רוזנפלד לסוכנים. לדבריו, "חשיבותו של סוכן הביטוח ידועה לכל ואינה מוטלת בספק כל השנה, אך בימים כאלו מקבלת חשיבות יתר, כאשר חובה עלינו לעמוד לצד המבוטחים, לייעץ, להכווין ובעיקר להרגיע".

באגרת שנשלחה לסוכנים כותב נשיא הלשכה כי סוכני הביטוח ניצבו לצד המבוטחים מאז פרוץ המשבר ודאגו לציבור בקבלת הפיצוי הנכון מפוליסות ביטוחי הנסיעות ופוליסות ביטול נסיעה – "אבל כאן לא הסתיים תפקידינו. נכון להיום אין לדעת לאן תתגלגל המגיפה בכל הקשור להשבתה רפואית ובריאותית של הציבור בישראל, שם כמובן נידרש גם לפעול.

"אך בימים ובשעות אלו ממש אנו נדרשים למשימה נוספת וחשובה לא פחות והיא להנמיך את להבת החששות של הציבור בכל בקשור לירידות בבורסות העולם ובישראל, המשפיעות על החסכונות הפנסיוניים והפיננסים של כולנו. ברגעים אלו, עיני המבוטחים נשואות אלינו לקבלת מזור, עצה טובה והכוונה נכונה. כאן בדיוק המקום שלנו להבליט את ערך הסוכן ולבדל עצמינו ממוקדנים, מוכרנים ושרלטנים למיניהם. כאן המקום שלנו להבהיר לציבור כי יש פתרונות, ולהזכיר לו כי כבר ידענו משברים בעבר ויכולנו להם ואף יצאנו מחוזקים" – כך רוזנפלד לסוכנים.