מנורה מבטחים מציעה למבוטחים בביטוח נח"ל פתרון לעיכוב בטיסה

מנורה מבטחים מציעה למבוטחים בביטוח נח"ל פתרון לעיכוב בטיסה

החברה תאפשר למבוטחים שטיסתם מתעכבת כניסה לטרקליני עסקים בשדות תעופה ברחבי העולם. המהלך נעשה בשיתוף פעולה עם הסטארטאפ Flyzen Technologies

מנורה מבטחים ביטוח, בשיתוף הסטרטאפ Flyzen, מציעים הטבה של כניסה חינם לטרקליני העסקים בשדות התעופה ברחבי העולם ללקוחות ביטוח הנסיעות לחו"ל של מנורה מבטחים, אשר טיסתם מתעכבת בשעתיים.

ממנורה נמסר, כי החברה בחרה להעניק את ההטבה על מנת לוודא כי רוכשי ביטוח הנסיעות לחו"ל של החברה יוכלו לצמצם את אי הנעימות הגדולה הכרוכה בעיכוב טיסה. עוד נמסר, כי מנורה היא חברת הביטוח הראשונה בישראל שמציעה פתרון למבוטח במקרה שבו טיסתו מתעכבת.

במסגרת ההטבה, יקבלו המבוטחים עדכונים בזמן אמת בסמס על עיכובים בטיסה ומידע נוסף בעל ערך לנוסע אשר ישפר את חווייתו. במידה שהעיכוב של הטיסה יעלה על שעתיים, יקבל המבוטח מסרון עם קישור לקוד כניסה חינם לטרקלין.

אורית קרמר, משנה למנכ"ל ומנהלת תחום בריאות במנורה מבטחים ביטוח

אורית קרמר, משנה למנכ"ל ומנהלת תחום בריאות במנורה: "תחום הבריאות במנורה מבטחים חרט על דגלו שירות מהמעלה הראשונה למבוטחים גם בביטוח נסיעות לחו״ל. אנו דואגים שהמבוטח יטוס בראש שקט, ולכן בחרנו להעניק הטבת כניסה לטרקלין העסקים במקרה של עיכוב בטיסה. אנחנו רוצים שמבוטחינו ירגישו בטוחים, רגועים וידעו שהם בידיים טובות מרגע הזמנת חופשתם, דרך כניסתם לשדה התעופה ועד חזרתם הביתה. מנורה מבטחים רואה חשיבות בשיתוף פעולה עם סטרטאפים על מנת להטמיע חדשנות שתביא לשיפור הצעת הערך ללקוח וזאת במטרה  לייצר מוצרים חדשים שמתאימים לצרכי העולם החדש. במסגרת זאת,  חובה עליה לתת מענה מהיר, דיגיטלי וגמיש, הכולל חוויה פרסונלית פשוטה ונוחה".

אורלי שטרן יצחקי, מנהלת תחום דיגיטל וחדשנות במנורה: "מנורה מבטחים, כתאגידים בינלאומיים מתקדמים בעולם, פתחה את שעריה לשיתוף פעולה עם גורמים חיצוניים לחברה הפעילים בסטרטאפ-ניישן כסטרטאפיסטים, תאגידים בינלאומיים ואקדמיה, וזאת במטרה להביא ללקוחותינו, לסוכנינו ומעסיקי הקבוצה את המוצרים החדשניים ביותר, האיכותיים ביותר ובפרק הזמן הקצר ביותר. שיתוף הפעולה בין מנורה מבטחים ל-Flyzen הינו דוגמה מצוינת לתוצאה המהירה, המתקדמת והאיכותית שמניב שיתוף פעולה בין חברת ביטוח מסורתית לבין סטארטאפים".

עוד מסרה שטרן יצחקי: "מנורה מבטחים פתוחה לחדשנות נוספת ומחפשת כל העת את הדבר הבא אשר יאופיין בחוויית לקוח שקופה, מענה מהיר ללקוחות ותהליך מבוסס 100% דיגיטל מחיתום ועד הפקה, הן לתועלת הלקוח והן לתועלת הסוכן, במטרה להקל על הסוכן את תהליך המכירה ללקוחותיו ולהקל על הלקוחות את ההבנה והרכישה של מוצרי הביטוח".

Flyzen הוקמה לפני כשנה על ידי הלנה קיקוב המשמשת כמנכ"לית, מוני אבישר המשמש כמנהל מוצר ואית'ן כהן – סמנכ"ל טכנולוגיות. החברה פיתחה מערכת חדשנית לחיזוי והתמודדות עם שיבושי טיסה. נמסר כי האלגוריתמים הייחודים של פליייזן עושים שימוש במערכות של בינה מלאכותית לצורך ניתוח מידע בזמן אמת והערכת סיכונים, על מנת לזהות שיבושים אפשריים בלוח הטיסות ולהתריע מבעוד מועד ללקוחותיה ושותפיה. לחברה שיתופי פעולה עם לקוחות בישראל, באירופה ובארה"ב. מדובר, כך נמסר, בצוות עם ניסיון מגוון מגופים כגון לוידס ונאס"א.