וואלה ניוז בשיתוף הסטארט-אפ Robin משיקים שירות לסיוע בניהול הפנסיה והביטוחים

וואלה ניוז בשיתוף הסטארט-אפ Robin משיקים שירות לסיוע בניהול הפנסיה והביטוחים

ערן גוטנדקר, סמנכ"ל שיווק ומכירות של וואלה ניוז: השירות ינגיש את הנושא לציבור הרחב בפלטפורמה ברורה וידידותית, לצד ערוץ תוכן ייחודי באתר שירכז מידע על התחום

וואלה ניוז בשיתוף Robin משיקים שירות חדש המאפשר לגולשים לנהל בצורה ידידותית וזמינה את כל הביטוחים והפנסיות בלחיצת כפתור ולהביא לחיסכון בעלויות.

נמסר כי גולשי וואלה ניוז יוכלו לבצע בדיקה חינמית ולקבל בתוך פחות מחצי דקה פירוט מלא של כלל הביטוחים שיש להם, תוך המלצה כיצד ניתן להוזיל את עלויות הביטוח. זאת, באמצעות השוואת העלויות מול שאר חברות הביטוח. כמו כן הם יקבלו התראה על כפל ביטוחים ועוד.

תחום נוסף בשירות הוא איתור כלל המוצרים הפנסיוניים בעזרת המסלקה הפנסיונית, כך שהגולשים יוכלו לצפות בתיק מוצרי הפנסיה, ובהתאם להמלצות לבצע שינויים ולעבור בקלות בין חברות הביטוח בביטוחי הפנסיה, הגמל, ההשתלמות וביטוחי המנהלים.

נמסר מוואלה כי Robin נבחרה כי היא חברת סטארט-אפ מובילה בתחום הפינטק שפיתחה מנוע עם יותר מ-70 מיליון ביקורים בחודש, המאפשר ללקוחות לנהל את תוכניות הפנסיה והביטוח מהטלפון הנייד בקלות ובאופן דיגיטלי מלא.

ערן גוטנדקר, סמנכ"ל שיווק והמכירות של וואלה ניוז: "נראה שהציבור בישראל מתקשה לעקוב אחר כל השינויים והרפורמות החלים על תחום הפנסיה, אשר הביאו להבדלים משמעותיים בין המסלולים המוצעים על-ידי קרנות הפנסיה וחברות הביטוח. שירות זה ינגיש את הנושא לציבור הרחב בפלטפורמה ברורה וידידותית, לצד ערוץ תוכן ייחודי באתר שירכז מידע על התחום".

מנכ"ל Robin יוסי ירקוני הוסיף: ״שמחנו לגלות כי וואלה ניוז החליטו להרים את כפפה ולהילחם באדישות הציבור לנושא הפנסיה והביטוחים. הנגשת האפשרות לניהול תחומים אלה ללא צורך במאמץ כלשהו או בידע מקדים, מבטיחים שיפור ומיקסום החיסכון הפנסיוני של הציבור ולהורדת עלויות הביטוח בעשרות אחוזים בשנה״.