מגדל שידרגה את רשת משתמשי הקמפוס לרשת Software Defined בהיקף מיליוני שקלים

מגדל שידרגה את רשת משתמשי הקמפוס לרשת Software Defined בהיקף מיליוני שקלים

הפרויקט הוטמע על ידי מהנדסי חברת בינת והצוות הטכנולוגי של מגדל, הרשת משדרגת משמעותית את תפיסת ניהול רשתות התקשורת ומשלבת אוטומציה, יכולות אבטחת מידע ונראות מוגברות ברשתות של קבוצת מגדל

קבוצת מגדל שידרגה בהצלחה את רשת משתמשי הקמפוס של מגדל לרשת Software Defined בהיקף של מיליוני שקלים. הפרויקט, שנמשך כשנה, החל לאחר תהליך בחינה רחב שבוצע על ידי הצוות הטכנולוגי של מגדל, והובל על ידי יגאל אהרונוביץ, מנהל תחום תפעול ותשתיות בחברה. נבחנו כלל הפתרונות המובילים בשוק ובסיומו נבחר פתרון ה- Software Defined Access בשילוב עם מערכת ה-NAC של חברת Cisco שהוטמע על ידי חברת בינת.

מהחברה נמסר, כי פתרון ה- Software Defined Access של חברת Cisco הנו פתרון חדשני לרשתות הקמפוס, המשנה לחלוטין את תפיסת הניהול. פתרון זה נותן מענה לאתגרי התפעול, הניהול, אבטחת המידע והנראות ומשלב יכולות רחבות להתמודדות עם תקלות אשר קיימות כיום ברשתות ארגוניות גדולות.

הפרויקט המורכב הוטמע בהצלחה מרובה וכלל שדרוג של מאות מתגים ושדרוג כלל מערך ה- NAC במגדל, ותומך בכלל האתגרים העסקיים של מגדל ברשת המשתמשים לעשור הקרוב. הרשת החדשה מאפשרת יכולות אוטומציה נרחבות, יכולות אבטחת מידע מוגברות בגישה לרשת ויכולת אכיפה – Micro-Segmentation על בסיס תגיות חכמות, נראות מלאה וזיהוי אנומליות לכל התנועה והתהליכים ברשת, התממשקות מבוססת API למערכות אבטחת מידע נוספות הקיימות במגדל ועוד.

תמי אוחנה-קול, מנהלת חטיבת הטכנולוגיות במגדל: "האתגרים הקיימים בחברת מגדל כארגון פיננסי הם עצומים. עולם רשתות הקמפוס משתנה. חברת מגדל כמובילה טכנולוגית הטמיעה את פתרון הקמפוס המתקדם מבוסס Software Defined שתומך ומייעל את התהליכים התפעוליים והאבטחתיים במגדל ומאפשר לחטיבה הטכנולוגית לתמוך ביעדים העסקיים של הארגון. הטכנולוגיה והשותפים בפרויקט נבחרו לאחר תהליך ארוך והפרויקט הוכתר כהצלחה גדולה במגדל".

הפרויקט קיבל הוקרה כפרויקט מצטיין לשנת 2019 על ידי הלשכה לטכנולוגיות מידע בישראל.