מגזין האינשורטק הישראלי – Insurtech Israel News יוצא לאור

מגזין האינשורטק הישראלי – Insurtech Israel News יוצא לאור

Insurtech Israel News הינו יוזמה משותפת של עיתון פוליסה יחד עם קרן ההשקעות Insurtech Israel, העיתון החדש נועד לסקר עבור קוראים בחו"ל את המתרחש בתעשיית האינשורטק הישראלית

בישראל הולכת ומתגבשת בשנים האחרונות תעשייה תוססת של אינשורטק. מעל ל-100 מיזמים החלו לפעול כאן בשנים האחרונות, ויצרו אקוסיסטם תוסס, עשיר ומשגשג. הרגולטור הישראלי מעורב מאוד בתחום, והוא תומך ומסייע לחברות האינשורטק במגוון היבטים. יעידו על ההצלחה של התחום בישראל שלוש חברות בשווי של יותר ממיליארד דולר – Lemonade, Hippo ו-Next Insurance, ועוד רבות שמשנות את פני הענף.

השגשוג של תעשייה בסדר גודל כזה במדינה קטנה כמו ישראל אינו מפתיע. ענף הביטוח הישראלי נחשב מאז ומעולם לחדשני, מתוחכם ובעל חשיבות רבה לשוק הביטוח הבינלאומי. סימן לכך הוא מספרם הרב של מבטחי המשנה, מהגדולים בעולם, שמלווים שנים ארוכות את החברות הישראליות, חברות הביטוח הזרות שפעלו כאן לאורך השנים, הברוקרים הגדולים בעולם שביססו פעילות מקומית ענפה ועוד.

אולם ענף הביטוח לא פועל בחלל ריק, והוא נהנה מהמאפיינים החיוביים של כלכלת ישראל ככלכלה חדשנית, חופשית, צומחת ומתקדמת. תחום ההייטק המפותח הוא בין המאפיינים הבולטים של כלכלת ישראל. תעשיית ההייטק הישראלית נחשבת לאחת המתקדמות בעולם, והיא הולידה מתוכה כמה מבין המותגים החזקים, שקשה לדמיין את העולם בלעדיהם.

לא פלא אם כך, שהמיזוג בין ענף הביטוח הישראלי המתוחכם, לבין תעשיית ההייטק הישראלית פורצת הדרך, שימש כר פורה להתפתחות תעשיות פינטק ואינשורטק פורצות דרך, שמייצרת היום את ענף הביטוח של מחר. ענף הביטוח, שידוע בשמרנות שלו, ממציא את עצמו מחדש, יוזם שיפורים דיגיטליים, מאמץ פיתוחים טכנולוגיים ונוקט גישה פרואקטיבית לגבי ההיערכות לעתיד הקרוב והרחוק.

Insurtech Israel News, שגיליונו הראשון מתפרסם היום (יום ד'), יוצא לאור על מנת לסקר את התעשיה החשובה והמתפתחת הזו, עבור קוראים ברחבי העולם לצד ישראל – אנשי חברות ביטוח, ברוקרים, בנקים, רגולטורים, משקיעים ועוד. Insurtech Israel News הינו יוזמה משותפת של עיתון פוליסה יחד עם קרן ההשקעות Insurtech Israel בראשות קובי בנדלק. התכנים של Insurtech Israel News  יקבלו גם חשיפה בעברית במסגרת עיתון פוליסה.

 

Insurtech Israel News ייצא לאור בשלב ראשון אחת לשבועיים, והוא יתעדכן תדיר באתר האינטרנט InsurtechIsrael.news. ניתן לצפות בגיליון הראשון, שיצא לאור היום (ד'), כאן. להרשמה לעיתון, ללא עלות, כאן. עקבו אחרינו גם בלינקדאין, טוויטר ופייסבוק.