מנורה מבטחים משקיעה בסטארט-אפ הישראלי Legal Automation

מנורה מבטחים משקיעה בסטארט-אפ הישראלי Legal Automation

מדובר בסטארטאפ שפיתח מערכת בינה מלאכותית לניתוח והערכה של תביעות באופן מדויק ומהיר

קבוצת מנורה מבטחים משקיעה בסטארט-אפ הישראלי Legal Automation. החברה פיתחה מערכת בינה מלאכותית וייחודית שתאפשר לבצע ניתוח והערכה של תביעות באופן מדויק ומהיר לעומת השיטות המסורתיות המוצעות כיום. כמו כן, המערכת של Legal Automation תסייע לחברות הביטוח לחסוך זמן יקר ומשאבים רבים בתחום ניהול התביעות וכן תצמצם את טעויות האנוש הנגרמות בשל חילוץ מידע מכמויות אדירות של מסמכים.

ממנורה מבטחים נמסר כי מלבד פיתוח המערכת הייחודית שתאפשר כאמור לחברות הביטוח לחסוך זמן יקר ומשאבים רבים בתחום ניהול התביעות, Legal Automation השתתפה בתוכנית ייחודית של שירות הביטחון הכללי ואוניברסיטת תל אביב בתחום הבינה המלאכותית AI ובתחום ניתוח השפה הטבעית NLP והביאה לפריצת דרך נוספת, בתחום ה-ED ובהתמודדות עם ניתוח טקסטים רגישים ומורכבים. כמו כן, משתתפת החברה בתוכנית היוקרתית Fusion LA  המסייעת לחברות סטארט-אפ ישראליות להשתלב בשוק היזמות בארצות הברית.

מנורה מבטחים: "השקעה זו הנה מתוך הבנה כי חדשנות פתוחה תאפשר מענה מהיר ומדויק למתן מענה לצרכי הלקוחות והחברה. כמו כן, מנורה מבטחים מאפשרת ארגז כלים רחב עבור סטארטאפים ויזמים הפונים אליה ומעניקה, מעבר להיקף דאטה רחב ואנונימי, קיום בדיקת ייתכנות המיזם במערכותיה (POC)  ופתיחת דלתות לשווקים הגלובליים גם בחינת השקעה במיזם, וכך היא מייצרת ערך משמעותי עבור הקהילה היזמית בכלל ותחום ה- Insurtech המתפתח בפרט".

משנה למנכ"ל מנורה מבטחים

משה מורגנשטרן

משה מורגנשטרן, משנה למנכ"ל ומנהל אגף מערכות מידע במנורה מבטחים ביטוח: "החדשנות והדיגיטל הנם מנוע צמיחה עבורנו ואנו פוגשים ובוחנים סטארטאפים רבים בתחום ה-insurtech. מצאנו ב-Legal Automation ייחודיות טכנולוגית מעניינת ביותר אשר מתחברת לתפישה הטכנולוגית והעסקית שלנו".

יובל מן, ממייסדי Legal Automation: "שיתוף הפעולה עם מנורה מבטחים יצר עבורנו פריצת דרך משמעותית בפיתוח המוצר, בהטמעתו בשוק הישראלי ובפתיחת דלתות משמעותית לשווקים הגלובאליים, מכאן היה ברור כי מנורה הינה המשקיע האסטרטגי הנכון עבור החברה".