דורות חושפת את הסכם העמלות  בביטוח המנהלים החדש של איילון

דורות חושפת את הסכם העמלות בביטוח המנהלים החדש של איילון

עמלות ההיקף על רכיב החיסכון גדלו על חשבון עמלת ההיקף על הריסק – וכך מתמודדים בחברה עם הנחיית הפיקוח על הביטוח להחזר עמלות על ביטולים תוך שש שנים, מנכ"ל דורות אריה קלמנזון: בניגוד למקובל בשוק, סוכני דורות יקבלו עמלה מלאה על צבירות וניודים

סוכנות דורות חושפת היום (יום א') את הסכם העמלות החדש שהיא תשלם לסוכניה בביטוח המנהלים החדש שפותח יחד עם איילון.

כפי שפורסם בפוליסה, עמלות ההיקף על רכיב החיסכון גדלו משמעותית, על חשבון עמלת ההיקף על הריסק – וכך מתמודדים בחברה עם הנחיית הפיקוח על הביטוח להחזר עמלות על ביטולים תוך שש שנים. בזכות העובדה שאין עמלת הקף בריסק, אין ביטולים על מרכיב זה בפוליסה.

על פי ההסכם, מבנה העמלה כולל: עמלת היקף בביטוח מנהלים על מרכיב החיסכון בלבד – 10% (תלוי בגובה המכירות), תוספת עמלת היקף במנהלים על מרכיב החיסכון ברכישת ריסק נוסף – 5% (מותנה בגובה המכירות השנתיות) ובנוסף, בונוס מיוחד על ניודים בגובה של עד 4% נוספים.

מנכ"ל דורות אריה קלמנזון הסביר בשיחה עם פוליסה, כי בניגוד למקובל בשוק, סוכני דורות יקבלו עמלה מלאה על צבירות וניודים כמקובל כיום, במקביל לבונוס שיתווסף למרכיב החיסכון בפוליסה. בכך, לדבריו, יחולו הכללים שהיו מקובלים בעבר על תגמול יחסית לגובה הריסק בפוליסה גם על הצבירות והניודים – דבר שיגדיל משמעותית את העמלות לסוכן וייתן מענה לכל צרכי הלקוח.

דורות צפויה להציג ביום ג' השבוע את המוצר החדש, ולקיים עבור סוכניה הדרכה בשיתוף עם אריק אלמגור, שייתן דגשים והבדלים בין מוצר המנהלים החדש לקרנות הפנסיה.