בהמשך להנחיות משרד הבריאות: הכשרה מוציאה לחל"ת חלק מעובדי החברה ועוברת למתכונת פעילות חירום

בהמשך להנחיות משרד הבריאות: הכשרה מוציאה לחל"ת חלק מעובדי החברה ועוברת למתכונת פעילות חירום

עובדים שיצאו לחל"ת יקבלו מענק של 4,000 שקלים לפני חג הפסח, מתבצעות מדידות חום לכלל עובדי החברה שמגיעים בכל בוקר למשרד. החל מאפריל, כלל העובדים הנותרים, כולל נושאי המשרה והמנכ"ל, יעברו למתכונת עבודה בהיקף משרה של כ-80%

הכשרה מודיעה על מעבר למתכונת פעילות חירום, בהמשך להנחיות משרד הבריאות העדכניות אשר הובילו לצמצום פעילות החברה. כחלק מההיערכות, הוצאו חלק מעובדי החברה לחל"ת ואילו השאר ימשיכו לעבוד בהתאם למתכונת חירום.

החברה נערכה וחילקה לכל עובדי החברה שמגיעים למשרדי החברה אלכוג'ל וכללי התנהגות בהתאם להנחיות משרד הבריאות. העובדים הונחו לשמור על מרחק של 2 מטר זה מזה. כמו כן מתבצעות מדידות חום לכלל עובדי החברה שמגיעים בכל בוקר למשרדיה. העובדים עובדים ברוטציה חלקם עובדים מהבית וחלקם ממשרדי החברה.

עובדים עליהם הוחלט שיוצאו לחל"ת יקבלו ערכה עם הנחיות מפורטות מידי מחלקת משאבי האנוש של החברה וכן כל סיוע שיידרש במעבר לתקופת החל"ת, לרבות עזרה בהגשת המסמכים מול המוסד לביטוח לאומי וכן תמיכה למי שנדרש לכך, בהתאם למצב. בנוסף החליטה החברה להעניק לעובדים שיצאו לחל"ת סכום של 4,000 שקל ברוטו, במטרה להקל את תקופת חג הפסח הקרבה ובאה.

החל מחודש אפריל, כלל העובדים הנותרים בחברה, כולל נושאי המשרה והמנכ"ל, יעברו למתכונת עבודה בהיקף משרה של כ-80% כשחלקם ימשיכו להגיע למשרדי החברה וחלקם יעבוד באופן מלא מהבית.

שמעון מירון מנכ"ל הכשרה: "החלטה זו התקבלה בכובד ראש ולאחר דיונים ומחשבה מעמיקה, במטרה למזער את נזקי המשבר ולאפשר לנו לעבור את התקופה במינימום פגיעה. גם בימים קשים אלה, עומדת החברה לרשות כלל עובדיה, וככל שמי מהם יזדקק לעזרה כלשהי, החברה תעשה כל שביכולתה על מנת לסייע בפתרון המצב. בנוסף החלטתי על מענק בסך 4000 שקל שנועד לסייע לעובדים שיצאו לחל"ת בתקופה הזו".

עוד הוסיף מירון: "החברה תעשה כל מאמץ על מנת להחזיר את העובדים לעבודה סדירה בכפוף כמובן להתפתחויות העסקיות עם תום המשבר כתוצאה מנגיף הקורונה".