בעקבות נגיף הקורונה: עובדי הראל ייצאו לחופשה של יומיים בשבוע הקרוב

בעקבות נגיף הקורונה: עובדי הראל ייצאו לחופשה של יומיים בשבוע הקרוב

חברות הביטוח ממשיכות את התאמות כוח האדם לנוכח הוראות משרד הבריאות, בהכשרה עברו לפעול במתכונת חירום והכניסה של סוכנים למשרדי החברה אסורה

בהראל הוחלט אתמול (א') כי עובדי החברה ייצאו לחופשה בת יומיים ללא תשלום עד סוף השבוע. כך נודע לפוליסה. החופשה תעשה במסגרת ההתאמות בכוח אדם שמבצעת הנהלת הראל לנוכח התפשטות נגיף הקורונה. ההודעה לגבי ימי העבודה וימי החופשה הספציפיים לכל עובד, תועבר על ידי המנהלים באופן אישי. ימי החופשה שיילקחו על ידי העובד ינוכו מימי החופשה שנצברו לו.

אתמול, בעקבות הוראות משרד הבריאות, שהורו על מניעת התקהלות של יותר מעשרה אנשים ושמירת מרחק מינימלי של שני מטר בין העובדים, הוציאה הנהלת הראל חופשה לעובדים על חשבונה. בתוך כך היא עדכנה כי ההנהלה תקיים ישיבה לעת ערב בה יוחלט על מתווה כוח האדם בחברה להמשך השבוע.

בהפניקס מוקדי השירות פועלים במתכונת מלאה, עובו צוותי הדיגיטל, בהתאם להנחיות משרד הבריאות נסגר מוקד קבלת הקהל. צוותי השירות והתמיכה לסוכנים פועלים כרגיל. העובדים פוזרו בין אתרי החברה ובעבודה מרחוק.

גם הכשרה ביצעה ביממה האחרונה התאמות בכוח האדם והחברה עברה לעבוד במתכונת של זמני חירום. רוב העובדים עבדו מהבית, בעוד חלק קטן נדרש להגיע למשרד. העבודה מהמשרד תעשה בתורנויות. כמו כן, שעות העבודה הורחבו ל-7:00 עד 19:00 כדי לעזור לעובדים עם ילדים.

בנוסף, משרדי החברה נסגרו ללקוחות ולספקים. מנכ"ל החברה שמעון מירון הורה לסוכנים שלא להגיע למשרדי החברה. סוכנים שהיו מוכרחים להגיע, התאפשר להם לגשת לדלפק בלבד על מנת למסור או לאסוף מסמכים בתיאום מראש עם איש הקשר שלהם בחברה.