החשש מהתפשטות הקורונה: לשכת סוכני הביטוח דוחה את כנס המשולש

החשש מהתפשטות הקורונה: לשכת סוכני הביטוח דוחה את כנס המשולש

רוזנפלד: לשכת סוכני הביטוח קשובה לציבור הסוכנים ובריאותם עומדת לפני כל שיקול אחר

בתום ישיבת ועד מנהל בלשכת סוכני הביטוח הוחלט היום (ב') פה אחד לדחות את וועידת ביטוח החיים, הפנסיה והפיננסים המסורתית של הלשכה.

בפתח הישיבה אמר נשיא לשכת סוכני הביטוח, ליאור רוזנפלד כי: "לשכת סוכני הביטוח קשובה לציבור הסוכנים ובריאותם עומדת לפני כל שיקול אחר".

מ״מ הנשיא ליאור הורנצ'יק: ״מדובר בהחלטה שניתנה בשיקול דעת כבד ולאחר שיכלול ההשלכות הרבות, תוך שמירה על קשר רציף עם גורמי הממשל, ארגון הכנס, היועצים והוועד המנהל. כאדם מאמין אני בטוח שהכל לטובה והתקבלה ההחלטה הנכונה ביותר. בריאות הציבור בראש סדר העדיפויות שלנו כמנהיגים״.

בלשכת סוכני הביטוח מציינים כי משבר הקורונה מאלץ את הלשכה לדחות את הכנס הקרוב שתוכנן להתקיים בנושא ביטוחי החיים, הפנסיה והפיננסים וכונה בשם "הכנס המשולש". הכנס אמור היה להתקיים בין התאריכים 15 עד ל-19 במארס באילת. בלשכת סוכני הביטוח יודיעו על מועד חלופי על קיום הכנס.

בפנייה לסוכנים וסוכנות הביטוח, ציין נשיא הלשכה רוזנפלד וסו"ב קובי ורדי העומד בראש הוועדה האחראית על הכנס: "חברות יקרות וחברים יקרים לנו מאוד, בעקבות החלטות והנחיות משרד רה״מ ומשרד הבריאות מהערב, בנוגע להרחבת ההיערכות בעניין ההתמודדות עם נגיף הקורונה, לרבות בדבר ביטול אירועים המוניים, הכוללים איסור בהשתתפות בהתכנסויות של מעל 100 איש לאנשים שחזרו מכל יעד בחו״ל."

עוד נכתב בהודעה כי "לאור האווירה הלאומית בכלל והענפית בפרט, החלטנו בצער רב, בלב כבד ובסולידריות, כי נכון לקבל את צו השעה ולדחות את כנס המשולש שנקבע החל מיום ראשון 15 במרץ ועד 19 במרץ".

"חשוב לנו שתדעו שעד לרגע כתיבת הודעה זו, האמנו בכל ליבנו שנוכל לעמוד בסחף, אך מהרגע שהגזירות התרחבו ואיתן ההשלכות, מצאנו כי נכון להתכופף על מנת לתת לגל הגבוה לעבור אותנו. אנו מדגישים כי מדובר בדחיית כנס המשולש ולא בביטולו ואנו נעדכן על המועד החדש ברגע שיתאפשר".