סוכנות סיני קיימה את הכנס השנתי לסוכניה

סוכנות סיני קיימה את הכנס השנתי לסוכניה

בכנס השתתפו יותר מ-200 סוכנים ועובדי חברות הביטוח עימם עובדת הסוכנות, נערך בסימן מגמות בשוק הביטוח והשפעות הרגולציה על הענף

סיני סוכנות לביטוח מבית שומרה, קיימה בשבוע שעבר במלון דניאל בהרצליה את הכנס השנתי לסוכניה.

לכנס, בסימן מגמות בשוק הביטוח והשפעות הרגולציה על הענף, הגיעו יותר מ-200 סוכני סיני ועובדי חברות הביטוח שאיתם עובדת הסוכנות וחולקו בו מגני הוקרה ל-35 מסוכני סיני הבכירים.

נמסר כי נשיא לשכת סוכני הביטוח, ליאור רוזנפלד, בירך את הסוכנים והציג את פעולות הלשכה למען סוכני הביטוח בישראל. מיכאל ישיל, מנכ"ל סיני, בירך את הסוכנים ודיבר בין השאר על התחרות הגדולה בענף הביטוח, על המגמות בשוק הביטוח. בנוסף הוא הציג את יוזמות סיני לשנת 2020 וחשף את מבצע חו"ל החדש לסוכני סיני.

סמנכ"ל סיני רועי פורמן, מנהל מחלקת ביטוח חיים ובריאות בסוכנות, הראה באופן מעשי איך ניתן לעשות כסף מהתמקצעות הסוכן. בהמשך הוא השיק לסוכנים את "טופ סקול", האקדמיה שנבנתה במיוחד עבור סוכני סיני בשיתוף עם מנורה מבטחים, וכן הציג את גאנט ההדרכות לסוכני סיני לשנת 2020.

עוד נמסר, כי ניתנה הרצאה מקצועית בנושא עמדת בתי המשפט ביחס לתביעות אלמנטרי בהן מעורב הסוכן, וחידושים בצירוף לביטוח ושירות לקוחות, אשר הועברה על ידי עו"ד עדי בן אברהם. סיים את הכנס פרופ' יוסי יסעור בהרצאה בנושא תורת קבלת החלטות.