קובי הבר מנכ"ל ביטוח ישיר: "הלקוח במרכז" אינו רק סיסמה

קובי הבר מנכ"ל ביטוח ישיר: "הלקוח במרכז" אינו רק סיסמה

אריק יוגב, מנכ"ל איילון: שיפור השירות הוא נדבך מרכזי באסטרטגיה העסקית של החברה והתוצאות מוכיחות שהציבור יודע להעריך את המאמצים האדירים שהשקיעה איילון בכל התחומים

מדדי השירות של חברות הביטוח (לידיעה לחצו כאן), שפורסמו על ידי רשות שוק ההון עוררו הדים רבים בענף.

קובי הבר, מנכ״ל ביטוח ישיר: "אני גאה לעמוד בראש חברה, אשר זכתה במקום הראשון בכל הענפים במדד השירות של רשות שוק ההון ומשרד האוצר. אצלנו בביטוח ישיר 'הלקוח במרכז' אינו רק סיסמה אלא עבודה יומיומית, אשר באה לידי ביטוי ברמת שביעות הרצון של לקוחותיה, בזמן הטיפול המהיר בתביעותיהם והיותה מספר אחת בכלים הדיגיטליים. אנו נמשיך להשקיע למען לקוחותינו, לשים את השירות בראש סדר העדיפויות ולהיות החברה המועדפת הן על לקוחות החברה והן על עובדיה".
מאיילון נמסר: "איילון רואה בסקר כלי ניהולי חשוב ומציינת בסיפוק כי היא חברת הביטוח שמציגה את השיפור המשוקלל המשמעותי ביותר מכל חברות הביטוח – גדולות וקטנות, מסורתיות וישירות.  כך גאה איילון להיות במקום הראשון במדד השירות בקטיגוריות מדד תביעות ביטוח בריאות – סיעוד וכן במקום הראשון בזמני מענה בביטוח בריאות. איילון גאה להימנות עם השלישייה הפותחת בקטיגוריות ביטוח סיכון חיים, מדד תביעות ביטוח סיכון חיים, מדד פניות לקוחות ביטוח סיכון חיים ובזמני מענה טלפוני.
אריק יוגב, מנכ"ל איילון ביטוח

מנכ"ל איילון, אריק יוגב, מציין כי שיפור השירות הוא נדבך מרכזי באסטרטגיה העסקית של החברה והתוצאות מוכיחות שהציבור יודע להעריך את המאמצים האדירים שהשקיעה איילון בכל התחומים מאז הסקר הקודם. יוגב מדגיש עם זאת, כי מלאכת השיפור טרם הסתיימה. איילון מצויה עדיין בעיצומן של השקעות רבות לשיפור נוסף בכל תחומי הפעילות והתהליכים ארוכי הטווח – שיבואו לידי ביטוי כבר בסקרים הבאים.
ממגדל נמסר: ״מגדל נמצאת בעיצומה של מהפכת שירות אשר במרכזה ניצבת טובת הלקוח ואנו רואים שיפור במדדי החברה. בשנה החולפת נעשו מהלכים רבים בהם הוקם תחום שירות, הוטמעה מערכת טלפוניה חדשנית ויעילה, וכן שונתה תפיסת החברה כולה באשר למתן שירות מהיר, אמין ודיגיטלי, תוצאות שעוד ייראו בהמשך. השיפור הניכר בענף הפנסיה והגמל מוכיח זאת ויחד עם זאת אנו מודעים לעבודה הרבה שנותרה להמשך השיפור ביתר ענפי הפעילות״.
מהראל נמסר: "החברה רואה בשירות ללקוח נושא בעל חשיבות עליונה ומשקיעה משאבים רבים בכל האפיקים כולל בדיגיטל ובחוויית הלקוח, דרך הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות. החברה עושה כל שביכולתה לשפר את השירות לטובת הלקוחות, באופן שיבוא לידי ביטוי בסקרים העתידיים של רשות שוק ההון והביטוח".

יורם נוה, מנכ"ל כלל ביטוח ופיננסים, ציין: "תוצאות הסקר מעידות על השיפור המשמעותי שעשתה החברה בכל התחומים.

"השגנו את התוצאות הטובות ביותר בענף בפנסיה, ובזמני מענה בפנסיה, גמל, חיים ואכ"ע. כלל ביטוח ופיננסים, שחרטה על דגלה להוביל את החדשנות בענף, מובילה במדדי השירות הדיגיטליים, מבין כל החברות המסורתיות. מתן שירות מקצועי ואיכותי הוא ערך מרכזי בפעילותינו. אנו מתחייבים לשיפור נוסף כבר בשנה הנוכחית -2019,  ונמשיך לפעול במרץ, כדי להיות הטובים ביותר בענף".