אדוה שלנגר מאירי תנהל את מחוז מרכז של איילון

אדוה שלנגר מאירי תנהל את מחוז מרכז של איילון

שלנגר מאירי מחליפה את רינת חממה שפרשה מניהול מחוז מרכז של איילון ועברה לשלמה ביטוח. מנכ"ל איילון, אריק יוגב: אדוה גברה על מועמדים רבים אחרים הודות לניסיונה המוצלח בניהול אסטרטגי וטקטי של מערך האלמנטר והובלתו לעמידה ביעדים כמותיים ואיכותיים

אדוה שלנגר מאירי

אדוה שלנגר מאירי תנהל את מחוז מרכז של איילון, כך נודע לפוליסה. שלנגר מאירי תחליף את רינת חממה, שפרשה מניהול מחוז מרכז של איילון, ועברה לשלמה ביטוח – כמנהלת מחוז יהלום במקום נאוה וייס שעברה למגדל. שלנגר מאירי שימשה עד כה כסמנכ"ל בכלל ביטוח, וניהלה את תחום ביטוח כללי, סוכנים וסוכנויות, מרחב מרכז במערך העסקים.

שלנגר מאירי היא בתה של ורדה שלנגר, חתמת ראשית בסוכנות הביטוח מ. טיקוצקי. באיילון הדגישו כי שלנגר מאירי לא תטפל באותה סוכנות.

במסגרת תפקידה כסמנכ"ל במערך העסקים של כלל ביטוח, פעלה שלנגר מאירי מול 750 סוכנים וסוכנויות פעילות, ניהלה תפוקה של כמיליארד שקל והייתה לה אחריות ניהולית על כ-120 מנהלים ועובדים.

אריק יוגב

מנכ"ל איילון אריק יוגב
צילום: אייל גזיאל

מנכ"ל איילון, אריק יוגב, אישר את הדברים וציין כי "אדוה גברה על מועמדים רבים אחרים שהתמודדו על התפקיד, הודות לניסיונה המוצלח בניהול אסטרטגי וטקטי של מערך האלמנטר והובלתו לעמידה ביעדים כמותיים ואיכותיים של תפוקה ורווחיות. אני בטוח שהצטרפות אדוה לאיילון תצעיד את המחוז להישגים רבים".