איילון מקיימת סדרת הדרכות מקצועיות לסוכניה

איילון מקיימת סדרת הדרכות מקצועיות לסוכניה

ההדרכה הראשונה בסדרה נערכה אתמול באצטדיון עופר בחיפה ליותר מ-200 סוכני איילון מחיפה והצפון

איילון מקיימת בימים אלו סדרת הדרכות מקצועיות להעצמת עסקיהם של סוכני החברה. ההדרכה הראשונה בסדרה נערכה השבוע באצטדיון עופר בחיפה ליותר מ-200  סוכני איילון מחיפה והצפון.

איריס אברהמי, סמנכ"לית ומנהלת מחוז חיפה והצפון באיילון, ציינה כי ההשתתפות המרשימה בכנס היא עוד הוכחה למחויבות ההדדית בין איילון כחברת סוכנים, לסוכני הביטוח. היא הביעה קורת רוח מהמשובים החיוביים שזוכים להם עובדי המחוז מסוכני הביטוח: "איילון ממשיכה לחדש עבורכם ועבור לקוחותיכם הן ברמת המוצרים והן בהנגשת השירות הדיגיטלי באופן שמעצים את היתרונות היחסיים של סוכני איילון ותורם ישירות לצמיחת עסקיהם".

מנהלת מחלקת פרט, אגף ביטוח כללי-פרט באיילון, אלונה פלזן, סקרה בפני סוכני מחוז חיפה והצפון של איילון את מוצרי הפרט של החברה ומלי בנפשי, חתמת ראשית, אגף ביטוח כללי-עסקי, עמדה על החידושים והעדכונים בתחום ביטוחי העסקים של איילון. עו"ד גילת בראון, מנהלת מחלקה הנדסית ועסקים גדולים, הרחיבה בנושא הביטוחים ההנדסיים באיילון וכן בנושא אישור ביטוח אחיד.

איילון תמשיך בסדרת ההדרכות המקצועיות וכבר בשבוע הבא יתקיימו הדרכות גם לסוכני מחוזות מרכז, תל אביב ונתניה.

לאחר ההדרכות הייעודיות בתחומי הביטוח הרצה הג'ודוקא אריק זאבי על הישגיות ומצוינות והעניק לסוכני חיפה והצפון של איילון עצות מעשיות להשגת יעדים.