איילון קיימה כנס מקצועי לסוכני יונט

איילון קיימה כנס מקצועי לסוכני יונט

הכנס בתחומי הביטוח הכללי נערך במסגרת שיתוף הפעולה המתהדק בין שתי החברות, אפי כהן, מנכ"ל יונט פתרונות: הכנס מבטא את שיתוף הפעולה והידוק הקשר - מגמה שבלטה מאוד ב-2019 ונראה שהיא מתחזקת עוד יותר ב-2020

סוכני קבוצת יונט התארחו אתמול (ב') בכנס מקצועי בתחומי הביטוח הכללי שערכה עבורם איילון בסינמה סיטי שבגלילות.

נמסר כי הכנס הוא במסגרת שיתוף הפעולה המתהדק בין איילון לקבוצת יונט. שלמה אייזיק, הבעלים של יונט ומנכ"ל הקבוצה, וכן מנכ"ל יונט פתרונות אפי כהן, הודו למנכ"ל איילון אריק יוגב ולסמנכ"ל החברה ומנהל מחוז ירושלים, דורון לוי, על כך שאיילון הפכה בשנים האחרונות לאחת השותפות המרכזיות של יונט.

כהן ציין: "הכנס הזה מבטא את שיתוף הפעולה, הידידות, הידוק הקשר והבשורה המשותפת שסוחפת עוד ועוד מסוכני יונט להגביר את הפעילות עם איילון – מגמה שבלטה מאוד ב-2019 ונראה שהיא מתחזקת עוד יותר ב-2020".

לוי הוסיף, שהפעילות האינטנסיבית המשותפת אכן מגיעה להיקפים משמעותיים: "נתוני המכירות מוכיחים מחויבות ורצון הדדי להמשיך ולפתח את התיק המשותף. כל זאת תוך שמירה על תוצאות חיתומיות חיוביות. איילון תמשיך להעמיד לרשות סוכני יונט את הכלים הדיגיטליים המתקדמים ביותר, שאצלנו באיילון הם, כידוע, כלים להעצמת סוכן הביטוח ולא כלים עוקפי סוכן".

אלונה פלזן, מנהלת מחלקת פרט, אגף ביטוח כללי-פרט באיילון, סקרה בפני סוכני יונט את מוצרי הפרט של החברה. החתמת הראשית באגף ביטוח כללי-עסקי, מלי נפשי, עמדה על החידושים והעדכונים בתחום ביטוחי העסקים של איילון.