איתי ברדה ימונה למשנה למנכ"ל הלמן אלדובי ויסיים את תפקידו כמנכ"ל חברת הפנסיה והגמל

איתי ברדה ימונה למשנה למנכ"ל הלמן אלדובי ויסיים את תפקידו כמנכ"ל חברת הפנסיה והגמל

עוד ישמש ברדה כיו"ר פעיל של בית הסוכן של הקבוצה

איתי ברדה, מנכ"ל חברת הגמל והפנסיה של הלמן-אלדובי יעזוב את תפקידו בתחילת 2020, כך הודיעה החברה היום (ד'). ברדה בתפקידו החדש ימונה למשנה למנכ"ל בית ההשקעות. במקביל ישמש כיו"ר פעיל של בית הסוכן קוואליטי.
על פי הלמן אלדובי "בית ההשקעות סימן את בית הסוכן כאחד ממנועי הצמיחה של הקבוצה. ברדה ימשיך לקחת חלק פעיל בפיתוח התחום הפנסיוני של הקבוצה ובליווי צמוד של לקוחות אסטרטגיים, מעסיקים וסוכנים".
החברה צפויה לכנס ועדת איתור במהלך חודש אוגוסט לטובת איתור והמלצה על זהותו של  המנכ״ל הבא שצפוי להיכנס לתפקידו בתחילת שנת 2020.
ברדה כיהן כמנכ"ל הלמן-אלדובי גמל ופנסיה ב-5 השנים האחרונות ועל פי החברה "הוביל אותה להישגים רבים וביניהם, צמיחה משמעותית בהיקף הנכסים המנוהלים מ-14 מיליארד ל-20 מיליארד שקל, זכיה בשני המכרזים של רפורמת קרנות הפנסיה של האוצר ולצמיחה משמעותית בתחום הפנסיה, פיתוח וחיזוק ערוצי ההפצה, העלאת המודעות והמיצוב לחברה, החלפת מערכות IT, ולשורה של מיזוגים ורכישות, כאשר האחרון שבהם היה מיזוג פעילות הגמל של אי.בי.אי.
במכתב לדירקטוריון חברת הגמל כתב ברדה: "לאחר סיום כהונתי, אני נחוש להמשיך ולהוביל את בית ההשקעות הלמן-אלדובי להישגים מפוארים. זה עדיין לא סיכום מבחינתי, יחד עם זאת אני חש צורך לומר לכולכם תודה ענקית על התמיכה, הפירגון וה'גב' שניתן לי להוביל את החברה בשנים האחרונות להישגים חסרי תקדים".
רמי דרור, מנכ"ל בית ההשקעות הלמן-אלדובי: ״ברדה יסיים בסוף שנה זו קדנציה מוצלחת כמנכ״ל הלמן-אלדובי גמל ופנסיה. במהלך תקופתו כמנכ"ל הגמל הגיעה החברה לשורה ארוכה של הישגים. איתי היה שותף והוביל את המהלכים האסטרטגיים המשמעותיים ואת הפיכת תחום הפנסיה למנוע צמיחה מוביל בחברה ולהפיכת הלמן-אלדובי לשחקן משמעותי במסגרת קרנות ברירת המחדל. בכלל זה קרן הפנסיה של הלמן-אלדובי דורגה כקרן הצומחת ביותר מבין כלל קרנות הפנסיה בישראל וכחברה שגייסה, באופן אבסולוטי, את מספר העמיתים הגדול ביותר. אני רוצה להודות לברדה על הובלת החברה להצלחות יוצאות דופן בתקופה של רפורמות ומהפכות בתחום ובטוח שהוא יתרום רבות להמשך צמיחתו של בית ההשקעות ובהמשך פיתוח מנועי הצמיחה של הלמן-אלדובי״.