בכירי מנורה מבטחים השתתפו בכנס לסוכנים המובילים

בכירי מנורה מבטחים השתתפו בכנס לסוכנים המובילים

לראשונה כולל מועדון TOP AGENT סוכנים מכלל פעילויות החברה. חולקו פרסים לסוכנים בתחומי הפעילות השונים: אריאל מונין, יהודה בוכניק וישראל ארדן

יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים

מנורה מבטחים ביטוח ערכה ביום רביעי שעבר כנס למועדון הסוכנים TOP AGENT– מועדון הסוכנים המובילים של החברה, על-פי קריטריונים עסקיים ברורים. לראשונה, המועדון כולל תחת קורת גג אחת סוכנים מכלל פעילויות החברה (ביטוח כללי, חיים, בריאות ופיננסים).

הכנס נערך בבית אנדרומדה בתל אביב-יפו. הכנס נערך תחת השם: "מנורה מבטחים – משפחה אחת".

במנורה מציינים, כי המועדון מציע לסוכני הביטוח שפע של תכנים והטבות לאורך כל השנה – "בין היתר, סוכני המועדון ייהנו ממפגשים מגוונים, הכוללים הן תוכן מקצועי והן תכני העשרה חווייתיים, וכן הטבות ייחודיות. שמו של הכנס נבחר כדי לציין את החיבור האנושי והחם בין מנורה מבטחים לסוכניה".

הכנס נפתח בסקירה של יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח, בנושא האתגרים העומדים בפני סוכני הביטוח בעתיד.

אורלי שטרן יצחקי, מנהלת תחום חדשנות ודיגיטל בחברה, הרצתה על חדשנות דיגיטלית בביטוח. בנוסף, שמעו הסוכנים הרצאת אורח של ליאור רז, יזם הסדרה פאודה.

במסגרת הכנס חולקו פרסים לסוכנים המובילים בתחומי הפעילות השונים: אריאל מונין, יהודה בוכניק וישראל ארדן.

הכנס נערך בהשתתפות ערן גריפל, יו"ר קבוצת מנורה מבטחים, ארי קלמן, מנכ"ל קבוצת מנורה מבטחים, יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח ובכירים נוספים בקבוצה. נעם הברמן, מנהל מכירות ארצי ביטוח חיים, בריאות ופנסיה הנחה את האירוע.

עמוס רוקח, משנה למנכ"ל ומנהל אגף מכירות במנורה, ציין: "אנו שמים דגש על ערך המשפחתיות של החברה והנגישות למנהלי ועובדי החברה – ערכים מהותיים מבחינתנו במערכת היחסים בין החברה לסוכניה".

מיכאל קלמן, משנה למנכ"ל ומנהל אגף ביטוח כללי: "לראשונה, הצטרפו למועדון הנבחר גם סוכני ביטוח אלמנטרי. כך תחת קורת גג אחת, משפחה אחת, אנו מאחדים את סוכני הביטוח המובילים של קבוצת מנורה מבטחים".