הכשרה יוצאת בקמפיין ייחודי לביטוח הדיגיטלי go

הכשרה יוצאת בקמפיין ייחודי לביטוח הדיגיטלי go

בקמפיין הפרסומי נבחרו הדמויות מהצגת הקאלט והסדרה "מייקל", אבי דנגור והילה גולדנברג, לשמש כפרזנטורים, שמעון מירון, מנכ"ל הכשרה: go מהווה את חוד החנית בתחום הביטוחים הדיגיטליים

חברת הכשרה יוצאת בקמפיין ייחודי לביטוח הדיגיטלי הכשרה go. במסגרת הקמפיין שמציג את החדשנות בשירות שלgo ותחת הסלוגן: "go הרבה יותר מביטוח" – ידגים השחקן והיוצר אבי דנגור יחד עם שותפתו להצגה הילה גולדנברג בדמויותיהם דובי ורבקה, מהצגת הפרינג "מייקל", איך הביטוח הדיגיטלי מקל על מבוטחי החברה במקרה של תאונה והופך את תהליך הביטוח לפשוט ויעיל בהשוואה למתחרים.

הקמפיין יורכב ממספר סרטונים שונים מצחיקים שיציגו את הדמויות דובי ורבקה בשלל סיטואציות מפתיעות ומצחיקות, שאמורות להציג את תפיסת החדשנות של go. בהכשרה מסבירים: "בניגוד לחברות הביטוח המסורתיות, go מייעלת את זמנו של המבוטח ומתמקדת ביכולתה לספק את שירות 360 המקיף והחדשני בביטוח הרכב והדירה המשתלם ביותר, בכל מקום ובתוך דקות ספורות".

תקציב הקמפיין נאמד בעשרות מיליוני שקלים והוא צפוי לעלות בכל הערוצים המסחריים בטלוויזיה, ברדיו וכן בפלטפורמות הדיגיטליות השונות, החל מהשבוע הקרוב ועד לסוף השנה.

הילה פלדמן גרא, מנהלת השיווק של הכשרה: "הבחירה בדמויות של דובי ורבקה מההצגה 'מייקל' – הצגה ישראלית מוערכת אשר זכתה באין ספור פרסים, ביניהם להצגה הטובה ביותר בישראל, מבטאת את החיבור שבין העולם הישן לעולם החדש אליו פונה תחום הביטוח. הקלות והנגישות שמוצעות למבוטחי החברה באות לידי ביטוי בסיטואציות המוצגות בקמפיין בהומור ובשינוי השפה הפרסומית שאליה היינו חשופים. הקמפיין החדש, מחליף את השפה האנימטיבית אשר ליוותה את המותג מאז השקתו".

שמעון מירון, מנכ"ל הכשרה: go" ביטוח דיגיטלי מהווה את חוד החנית בתחום הביטוחים הדיגיטליים שהציג לראשונה בענף ביטוח רכב עם שירות מקיף וייחודי 360 בדומה לליסינג תפעולי vip בעלות הביטוח ללקוחות הgo-. אנחנו זוכים לשלל תשבחות מהארץ והעולם על הפלטפורמה הדיגיטלית. הכשרה תמשיך להעניק שירות מתקדם חדשני לקהל מבוטחיה וסוכניה ומזמינה את כל הסוכנים אשר מעוניינים להצטרף למהפכה הדיגיטלית".