הכשרה: עודד אביב מונה למנהל חטיבת לקוחות ושירות; יבה מרקוביץ מונתה לסמנכ"לית משאבי אנוש

הכשרה: עודד אביב מונה למנהל חטיבת לקוחות ושירות; יבה מרקוביץ מונתה לסמנכ"לית משאבי אנוש

בהכשרה מציינים, כי מינוי מנהל תחום שירות וחווית לקוח הינו חלק מהאסטרטגיה שמתווה שמעון מירון, מנכ"ל החברה, כחלק מהתפתחות החברה לשיפור מתמיד בחוויית הלקוח ולפיתוח כלים טכנולוגיים מתקדמים לשירות המבוטח והסוכן

עודד אביב מונה למנהל חטיבת לקוחות ושירות בהכשרה. בהכשרה מציינים, כי מינוי מנהל תחום שירות וחווית לקוח הינו חלק מהאסטרטגיה שמתווה שמעון מירון, מנכ"ל החברה, המחויבת לאיכות השירות ללא פשרות ושיפור הקשר מול סוכני החברה ולקוחותיה כחלק מהתפתחות החברה לשיפור מתמיד בחוויית הלקוח ולפיתוח כלים טכנולוגיים מתקדמים לשירות המבוטח והסוכן.

אביב כיהן עד לאחרונה כמנהל חטיבת פמלי אופיס. הוא מביא עמו ניסיון וידע רב בתחום ביטוח החיים והתכנון הפיננסי, וניסיון בהטמעת כלים טכנולוגיים מתקדמים לשירות הלקוחות, כדוגמת טכנולוגיית RPA, שאף זכתה מקום ראשון בתחרות מצטייני המחשוב בקטגוריית מפעלים חכמים, Robotic Process Automation.

לדברי אביב: "מטרתי העליונה כראש מערך השירות וחוויית לקוח הוא שכל לקוח, סוכן או מבוטח שמקבל שירות יקבל שירות אישי ואיכותי המושתת על הגינות, שקיפות ופשטות. אני מתעתד  להרחיב את ערוצי התקשורת העומדים לרשות הלקוחות והסוכנים ואעניק סט כלים למוקדי השירות על מנת לשפר את חווית השירות אותם הם מעניקים. כמו כן, מטרתנו היא לעלות בדירוג במדדי השרות. להיות בין ארבעת המקומות הראשונים. שמנו לעצמנו יעד לייעל את חווית השירות אותם חווים סוכני ולקוחות החברה באמצעות שיפור מערכות הטכנולוגיות והרחבת שעות המענה, ויצירת קשר במהירות תוך מענה מקצועי ומהיר עד כמה שניתן.  אני מברך על ההזדמנות שניתנה לי ואפעל ליישם את האסטרטגיה לשיפור מתמיד בקשר שלנו מול סוכני החברה ולקוחותיה".

יבה מרקוביץ מונתה כסמנכ"לית משאבי אנוש של הכשרה. מרקוביץ זכתה פעמיים בפרסי הצטיינות, הן בתחום ההתייעלות במשאבי אנוש וכמנהלת מש"א מצטיינת בחטיבת הכימיה מעבודתה בטבע.  מביאה עימה ניסיון של 20 שנה מחברת טבע תעשיות פרמצבטיות  אשר במהלכן ניהלה קשת רחבה של תפקידים בעולמות מש"א. בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת משאבי אנוש גלובלית  באשכול המדינות ישראל , טורקיה , דרום אפריקה ואוקריאנה.   

מרקוביץ מביאה איתה ניסיון עשיר בניהול ופיתוח המשאב האנושי תוך יישום האסטרטגיה העסקית בארגון בו עבדה .

לדברי מרקוביץ: "אני שמחה על ההזדמנות ורואה בפיתוח ושימור העובדים כערך עליון תוך תמיכה בארגון להשיג את יעדיו העסקיים".

שמעון מירון בירך את המינויים החדשים בחברה: "אני שמח לקדם את עודד אביב, מנהל מוכשר מתוך החברה. הוא איש מקצוע מהשורה הראשונה, מאוד מוערך בענף בקרב הסוכנים ובקרב עובדי ומנהלי החברה. אני בטוח כי עודד יוביל את השירות בחברה להישגים גבוהים ויעמוד ביעדים שהתוו לו. אני שמח ומברך על הצטרפותה של יבה מרקוביץ להכשרה. אני בטוח שהיא תביא את מלוא יכולותיה ותנהל את תחום המשאב האנושי בהצלחה יתרה, תוך כדי הובלת מהלכים חדשניים. יבה מביאה עמה ניסיון רב ואני סמוך ובטוח כי ניסיונה העשיר ובתחום ניהול המשאב האנושי יחולל שינוי בקרב ההון האנושי. ההון האנושי בהכשרה חשוב מאין כמוהו וראוי שמי שיעמוד בראשו יהיה מצטיין ויביא מניסיונו ומהשכלתו לטובת הארגון".