הפניקס Smart Travel זכה בפרס ה-Booster מטעם איגוד השיווק הישראלי

הפניקס Smart Travel זכה בפרס ה-Booster מטעם איגוד השיווק הישראלי

האפליקציה מיועדת לנוסעים לחו"ל וייחודה הוא באיתור רופא בשעת הצורך, קביעת תור והסדרת תשלום ללא מעורבות המבוטח וללא צורך בהגשת תביעה * דודי עוז, מנהל תחום ביטוח נסיעות לחו"ל, בירך על הזכייה: כל מבוטח שלנו צריך להרגיש כמטופל VIP

המוצר הפניקס Smart Travel זכה בפרס ה-Booster מטעם איגוד השיווק הישראלי. על פי שופטי התחרות: "מדובר במוצר חדשני, שניכר כי הושקעה בו מחשבה רבה. המוצר עונה על בעיה  צרכנית מוכרת בהתרחשות מקרה הדורש טיפול רפואי בחו"לקשה לאתר מרפאה מתאימה, קשה לתאם תור וכואב להוציא כסף על הטיפול, גם אם אנחנו יודעים שנקבל אותו בחזרה בעתיד. התוצאות העסקיות מראות שהלקוחות מעריכים את המענה המדויק לצורכיהם", כך עולה מנימוקי השופטים בבחירת המוצר.

אפליקציית הפניקס Smart Travel מיועדת לנוסעים לחו"ל וייחודה הוא באיתור רופא בשעת הצורך, קביעת תור ותשלום עבור השירות. למבוטחים מוענק שירות דיגיטלי נוח לשימוש וזמין בכל מקום ובכל שעה 24/7. האפליקציה מאתרת בזמן אמת רופא קרוב, קובעת תור ומסדירה את התשלום על הטיפול הרפואי ללא מעורבות של המבוטח וללא צורך בתשלום והגשת תביעה. דרך השירות ניתן להזמין ביקור רופא גם לחדר המלון וכן לקיים שיחת התייעצות טלפונית עם רופא מישראל אונליין, והכל, כמובן, בעברית. התוצאות העסקיות של המהלך הביאו לגידול של 30% במכירות המוצר. בנוסף, המהלך הביא לציונים גבוהים בסקר שביעות רצון של מבוטחים וציונים גבוהים בסקר שביעות רצון של הסוכנים.

דודי עוז, מנהל תחום ביטוח נסיעות לחו"ל, בירך על הזכייה: "האתגר האמיתי להמשיך ולתת למבוטחים שלנו את הסטנדרט הגבוה ביותר ברמת השירות בזמן שהייתם בחו"ל. כל מבוטח שלנו צריך להרגיש כמטופל VIP ויש לנו חשיבות רבה להעניק את השירות המהיר והמתקדם ביותר ואנו יכולים לעשות זאת באמצעות הפלטפורמה הדיגיטלית החדשנית, שמאפשרת למבוטחים שלנו להרגיש בטוחים בכל מקום בעולם".