הראל זכתה בפרסDell על הטרנספורמציה הדיגיטלית

הראל זכתה בפרסDell על הטרנספורמציה הדיגיטלית

הראל: הדרך לתמוך במקבלי ההחלטות בארגון, היא להשקיע יותר בטכנולוגיות חדשות ולא בתחזוקה של התשתית המסורתית הקיימת
מנכ"ל הראל מישל סיבוני

מישל סיבוני, מנכ"ל הראל. צילום: פלאש 90

התהליכים הטכנולוגיים שמובילה הראל מול הסוכנים, הלקוחות, המעסיקים ושותפיה העסקיים זכו להוקרה במסגרת כנס ה-FRS Las Vegas 2019 של Dell EMC. הפרויקט של הראל נבחר כפרויקט המנצח בקטגורית EMEA Digital Transformation. בראש צוות השופטים עמד מייקל דל.

מהראל נמסר כי: " עבודה משותפת של הראל, DELL EMC והחברות השונות בקבוצת דל טכנולוגיות, ויחד עם בינת תקשורת כשותף בכיר, הביאו להצלחה במסע של הראל לטרנספורמציה הדיגיטלית. קבוצת הראל משקיעה משאבים ומפתחת יכולות בכדי לקדם ולהוביל. במסגרת התהליך, החליטה הראל להטמיע טכנולוגיות חדשניות בכדי לאפשר את טרנספורמציה הדיגיטלית שעוברת החברה. ארגון ה-IT הבין שהדרך לתמוך במקבלי ההחלטות בארגון, היא להשקיע יותר בטכנולוגיות חדשות ולא בתחזוקה של התשתית המסורתית הקיימת וזו היתה יריית הפתיחה לתהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית שהראל ביטוח עוברת בימים אלו". כשותפה להובלת התהליך, נבחרה DELL EMC מקבוצת DELL Technologies (הכוללת את DELL EMC, DELL, VMware, Pivotal, Virtustream RSA, Secureworks), בהובלת DELL EMC אשר מציעה פתרונות מקיפים לתשתיות הקצה, תשתיות ה-Data Center והענן.

בהראל מתארים את תהליך הטכנולוגי כך: "בשלב ראשון בוצע תהליך של מודרניזציה ל- Data Center, באמצעות יישום טכנולוגיות מתקדמות מבית DELL EMC כגון פתרון ALL FLASH – באמצעות מערכת XtremIO לכל הסביבות הפתוחות, מערכת ה-VMAX ALL FLASH של  Dell EMC כתשתית האחסון לסביבת הפיתוח של IBMi, פתרונות HCI עם VxRAIL לסביבת הענן שלה ופתרון Scale OUT NAS לשירותי הקבצים בחברה. בנוסף לשרתי Dell בטכנולוגיית 14G הותקנו בחלק מסביבות המחשוב בהראל, הביאה יכולות מתקדמים בעולמות של ניהול, אבטחת מידע, גידול וגמישות. מערכות אחסון Storage Center (Compellent) SCv3000 נבחרו כתשתית אחסון לכלל סביבות הגיבוי. מערכות ה- Elastic Cloud Storageנבחרו להוות את תשתית האחסון לסביבת הארכיון. בסביבת התחנות הווירטואליות נבחר פתרון Zero Clients של DELL, בזכות היותו פתרון מהיר, מאובטח שתומך בערב רב של פלטפורמות.

על פי הראל: "לכל אלו נוסף תהליך האוטומציה אשר יאפשר להראל, להפוך מחברה שמנהלת תשתיות לחברה שמנהלת שירותים דרך קטלוג השירותים  Server as a service ו-Backup as a Service. בשיתוף עם VMware ו-Pivotal הובלנו פתרון CaaS בשימוש בפתרונות Pivotal Container Service) PKS) ו-NSX לטובת אבטחה ו-Micro Segmentation לצוותי הפיתוח כדי לספק סביבת עבודה גמישה יותר ויכולת להנגיש אפליקציות ושירותים בצורה מהירה יותר. בשלב השלישי, ביצענו טרנספורמציה גם לתהליכי העבודה ולתפקידים. צוות ה-IT מחליט אילו שירותים יונגשו למשתמשים, מנהל אותם ואת תשתיות הענן.

אמיר רימון, מנהל מגזר פיננסי DELL EMC ישראל: "הראל משקיעה רבות בתהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית וככך, היא שמה דגש על מודרניזציה של ה-Data Center, אוטומציה וטרנספורמציה של סביבת העבודה. אנו ב-DELL EMC שמחים להיות שותפים לתהליך הטרנספורמציה של חברת הראל ומודים על השותפות והאמון שחברת הראל נותנת בנו בכל פעם מחדש".

שלומי אביב, מנהל אזורי SDDC ב- VMware: "הראל בחרה בפלטפורמת NSX של VMware בכדי לייצר אוטומציה באזור הענן הפרטי, להגביר ולאכוף את יכולות אבטחת המידע בכל תשתיות ה-Data Center בחברה".

פרנק סידי, Technical Director Data Pivotal EMEA, Pivotal: "הראל חיפשה שותף אסטרטגי שיסייע לה במסע החדש שלהם לקראת שינוי דיגיטלי. שותף אשר יאפשר לה להתמקד בפיתוח אפליקציות ולא רק בתשתית ובפלטפורמה. Pivotal התחיל את המסע עם צוות ה-Dev/Ops של הראל, על ידי מתן Kubernetes. עיצבנו את הפתרון יחד עם צוות DELL EMC וצוות VMware ליישום הפתרון באמצעות NSX-T לשיפור האבטחה והאוטומציה".