חברת הביטוח דיווידשילד וקבוצת פספורטכארד מתגייסות למאבק בקורונה

חברת הביטוח דיווידשילד וקבוצת פספורטכארד מתגייסות למאבק בקורונה

החברות תרמו שמונה מכשירי הנשמה בשווי של כ-200 אלף שקל לאגודת עזרה למרפא בראשות הרב פירר, אלון קצף נשיא דיווידשילד: אנו פועלים במגוון חזיתות על מנת לרכוש מכונות הנשמה נוספות

חברת הביטוח דיווידשילד, וקבוצת פספורטכארד תרמו שמונה מכשירי הנשמה בשווי כ-200 אלף שקל כל אחת לאגודת עזרה למרפא בראשותו של הרב פירר. התרומה נעשתה על מנת לסייע למשק עם האתגרים העומדים בפניו בימים אלו. עמותת עזרה למרפא של הרב פירר, מספקת ציוד רפואי ושיקומי בהשאלה לכל אדם הנזקק לה.

מפספורטכארד נמסר: מכונות ההנשמה, שהפכו בימים האחרונים למוקד השיח סביב יכולת המדינה להתמודד עם ריסון הנגיף וטיפול בנדבקים בו, מהוות מצרך נדיר בימים אלו. בהתאם לכך דווח בתקשורת בימים האחרונים כי מחירי מכונות ההנשמה האמירו כתוצאה מהביקוש העולמי ונעים כעת עד ל-100 מאה אלף שקל למכונה".

אלון קצף, נשיא קבוצת דיווידשילד: "בימים אלו חשובה מתמיד הסולידריות החברתית ובתוכה גם הדאגה לחלשים. אנחנו מברכים על היכולת לסייע ולו במעט לפעילותו החשובה של הרב פירר ופועלים במקביל במגוון חזיתות על מנת לרכוש מכונות הנשמה נוספות שיסייעו לישראל ולארגוני החברה האזרחית במאבק בנגיף הקורונה".