יותר מ-250 סוכנים השתתפו בכנס העשרה שערכה מנורה מבטחים

יותר מ-250 סוכנים השתתפו בכנס העשרה שערכה מנורה מבטחים

הכנס נערך לסוכני מחוז דן והדרום של מנורה בכפר המכביה, תחת השם: ביחד ובגדול
יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים

יותר מ-250 סוכני מנורה מבטחים ממחוז דן והדרום נכחו בכנס העשרה מקצועי "ביחד ובגדול", שהתקיים בשבוע שעבר בכפר המכביה ועסק הן בתחום הביטוח כללי והן בתחומי הבריאות והפנסיה. הנוכחים שמעו הרצאות של  מנהלים בכירים בחברה.

בכנס לקחו חלק יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח, חני אסלן, סמנכ"ל בכירה ומנהלת מחוז דן והדרום, ומאות סוכני מחוז דן והדרום לצד מנהלים בכירים בחברה.

את הכנס פתח בן אסאייג, שהודה לסוכנים על פעילותם השוטפת עד כה וסקר את הסוגיות והאתגרים שיעמדו בפניהם בעתיד. בנוסף הדגיש בן אסאייג את עוצמתה של מנורה מבטחים  ביחס למתחרים בהקניית ערך מוסף ללקוחותיה, הן במישור האנושי והן במישור הטכנולוגי.

במהלך הכנס הוצגו בפני הסוכנים חידושים והישגים בתחומים שונים, למשל, פיתוחים דיגיטליים המאפשרים יתרונות בתחום ביטוח הבריאות, מערכת חיתום ייחודית בביטוחי הסייבר ומערכת הפקה דיגיטלית לרכב Top line. הוצגו גם מוצרים כמו קרן הפנסיה ופוליסת המטריה הבלעדית.

את הכנס חתמה חני אסלן, שהתייחסה לעובדה שהכנס עסק בתחומי הפעילות המגוונים בחברה כדי לאפשר לנוכחים העצמה תעסוקתית, שתתבטא בשילוב של תחום פעילות כזה או אחר בעשייתם. אסלן ציינה כי צוות המחוז ומנורה מבטחים עומדים לרשות הסוכנים במטרה להפיק את המרב מעשייתם.