כ-100 מסוכני מועדון TOP AGENT של מנורה מבטחים השתתפו בכנס מקצועי שערכה החברה

כ-100 מסוכני מועדון TOP AGENT של מנורה מבטחים השתתפו בכנס מקצועי שערכה החברה

בכנס שנמשך יומיים השתתפו סוכניה המובילים של החברה בתחום ביטוח חיים, בריאות ובתחום הביטוח הכללי

כנס מנורה מבטחים

מנורה מבטחים ערכה השבוע כנס מקצועי לסוכני מועדון TOP AGENT. הכנס בן היומיים התקיים במלון דן כרמל בחיפה ב-7-8 בינואר בנוכחות ארי קלמן יו"ר מנורה מבטחים ויהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ו-כ-100 מסוכני המועדון ומנהלים בכירים.

תחת הקונספט "ה-TOP  ביותר" נהנו הסוכנים המובילים של החברה בתחומי ביטוח חיים, בריאות ובתחום הביטוח הכללי, ממגוון הרצאות שנגעו באספקטים שונים של מצוינות והובלה בטווח רחב של תחומים – עסקים, חינוך, תקשורת, ביטחון ועוד.

עמוס רוקח, מנהל אגף מכירות סוכנים ומשנה למנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח, בירך את הסוכנים, הודה להם על פעילותם ב-2018 וסקר את האתגרים המגוונים שיעמדו בפניהם השנה.

בין המרצים בכנס: עמית סגל, הכתב הפוליטי של חברת החדשות, שהאיר פינות חבויות בסיקור הפוליטי בישראל; חילי טרופר, איש חינוך, שקישר בין האתגרים בחינוך לניהול והובלת אנשים; השף אסף גרניט פרש את משנתו הסדורה על הקמת והרחבת עסקים בארץ ובעולם; גיא זוהר ערך סקירה על הפער שנוצר בין ציפיות הצופים ברשתות הטלוויזיה לבין מהדורות החדשות המשודרות בפועל  ואשת התקשורת לוסי אהריש תיארה את התמודדותה כאשה עצמאית, מוסלמית-ישראלית מדימונה לצד הגשמתה המקצועית כעיתונאית.

בחלק האומנותי נהנו הסוכנים מהופעת הזמר שמעון בוסקילה.