מאות עובדות של משרדי סוכנים בביטוח כללי השתתפו במפגשי "פמיניקס" של הפניקס

מאות עובדות של משרדי סוכנים בביטוח כללי השתתפו במפגשי "פמיניקס" של הפניקס

אורן אל-און, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות בהפניקס: אנו שמחים להציע לשותפותינו העסקיות, עובדות משרדי סוכני הביטוח, הזדמנות לקבל ידע וכלים
שלמה מילר וענת ערבה

שלמה מילר, סמנכ"ל בכיר בהפניקס, וענת ערבה, מנהלת ביטוח כללי של אשכול צפון
צילום: יח"צ

הפניקס קיימה השבוע כנסים במרכז ובצפון עבור עובדות משרדי ביטוח כללי. מפגשי "פמיניקס" שילבו הנאה והעשרה מקצועית והשתתפו בהם מאות עובדות. בהפניקס מציינים כי המפגשים נערכים על מנת להוקיר את שיתוף הפעולה הפורה של הפניקס עם משרדי הסוכנים.

את פני המשתתפות במפגשים קיבלו מנהלי החטיבה, התחום והאשכולות,  וכן מנהלות הצוותים והמכירות. במהלך המפגשים העבירו בכירי הפניקס ומרצים חיצוניים הרצאות ומסרו עדכונים החשובים לעבודה היומיומית בתחומי הביטוח ובתחומי השירות ללקוח.

אורן אל-און, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות, בירך את המשתתפות ועדכן אותן על הנעשה בהפניקס ועל השקת מבצע חדש במיוחד עבורן. שמי שטובי, סמנכ"ל בכיר ומנהל מטה המכירות, הציג כיוונים לפיתוח עסקי במשרד הסוכן בדגש על מיצוי פוטנציאל וניצול הזדמנויות. בנוסף חשף בפני עובדות המשרד את אפליקציית המידע לסוכני הפניקס -Myfnx , אשר יכולה לשמש אותן ביעילות מחוץ למשרד.

שלמה מילר, סמנכ"ל בכיר ומשנה למנהל תחום ביטוח כללי, ריתק את המשתתפות בהרצאתו על תביעות ייצוגיות ו"הפניקס זהיר". עו"ד ג'ון גבע דיבר על חוזה צירוף  והרחיב על התמודדות עם תביעות, ודודי עוז, מנהל תחום ביטוח נסיעות לחו"ל ותאונות אישיות, הסביר על הנעשה בתחום ביטוח נסיעות לחו"ל.

קרן ברוך, מנחת קבוצות, עניינה את הנוכחות בהרצאה דינאמית על "השירות זה אני".

מאורן אל-און, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות בהפניקס, נמסר כי: "אנו שמחים להציע לשותפותינו העסקיות, עובדות משרדי סוכני הביטוח, הזדמנות לקבל ידע וכלים וכן את ההזדמנות לבלות יחדיו. מפגשי פמיניקס מסורתיים אלו חשובים לנו על מנת להעמיק את הקשר בינינו לבין משרדי סוכני הביטוח ולספק לעובדות המשרדים את הידע המקצועי העדכני ביותר".

נמסר כי המפגש של אשכול ירושלים יתקיים בתחילת בשבוע הבא.