סוכנות ארנון את וינשטוק ציינה 20 שנה להקמתה בכנס רב משתתפים

סוכנות ארנון את וינשטוק ציינה 20 שנה להקמתה בכנס רב משתתפים

הכנס נערך בהשתתפות מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח יהודה בן אסאייג, יו"ר שומרה מנחם הרפז, מנכ"ל איילון אריק יוגב, יו"ר סניף חיפה של לשכת סוכני הביטוח אניה לוין

מימין, עמוס רוקח משנה למנכ"ל מנורה מבטחים, יובל ארנון ומנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח יהודה בן אסאייג

סוכנות ארנון את וינשטוק ציינה עשרים שנה להקמתה (מאז 1999) בכנס רב משתתפים ובנוכחות עשרות סוכנים, מנכ"לי חברות, מנהלים בכירים בחברות הביטוח.

מבין המברכים בכנס: מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח יהודה בן אסאייג, יו"ר שומרה מנחם הרפז, סמנכ"ל בכיר במנורה מבטחים ומנהל מחוז הצפון של החברה גדי בן חמו, מנכ"ל איילון אריק יוגב ויו"ר סניף חיפה של לשכת סוכני הביטוח אניה לוין.

בן אסאייג נשא הרצאה ברוח הימים של ענף הביטוח "הערכות הסוכן ומנורה מבטחים" והתייחס לדבריו של הממונה על שוק ההון הביטוח והחיסכון בנושא עמלות הסוכנים ויצירתיות במוצרים. מנכ"ל מנורה מבטחים הציג טכנולוגיה חדשה אשר תקל על סוכני החברה בקשר עם הלקוחות בתפעול היום יומי.

יובל ארנון, מנכ"ל משותף בסוכנות, סקר את התפתחות הסוכנות ונשא הרצאה על שילוב של מוצרי הביטוח הישנים עם שירותים חדשים. ארנון התייחס לטכנולוגיות קיימות וחדשות, הכנסת דרוג האשראי בקרוב והפיכת הסוכן לאינטגרטור המייצר ללקוח ערכים מוספים לאורך זמן בשילוב עם מומחים מתחומים שונים. ארנון הציג יעד ל-2019 באפיון מערכת טכנולוגית חדשה לניהול לקוחות של הסוכן וניהול קשרי הסוכן עם הסוכנות. האפיון כולל מחולל הצעות מתקדם אשר יעמוד לרשות הסוכנים ללא עלות כספית.

עו"ד ג'ון גבע הרצה ונתן טיפים בכל הקשור לגביית כסף מלקוחות. מירה בר, מנהלת תחום הגיל השלישי ותחום הפרישה במנורה מבטחים, הרצתה על אתגרים ותועלת בפרישה נכונה. בסיום ההרצאה חולקו תעודות למסיימי המחזור הראשון בסוכנות בקורס "עולם הכספים והפרישה".

שלמה וינשטוק, מנכ"ל משותף בסוכנות, הרצה על כלים מיוחדים ושירותים אשר תעמיד הסוכנות ב-2019: פיתוח תחום המשאיות כולל העמדת רפרנטית מיוחדת בתחום, חתמת על גלגלים אשר תעבור במשרדי הסוכנים. כמו כן הציג וינשטוק את השינוי הארגוני הפנימי של הסוכנות בתחומי הפרט והעסק, כאשר הסוכנות מתאפיינת ברמת מכירות גבוהה מאוד בתחום העסקי – כ-40% ממחזור הפרמיה.

דני רופ העביר הרצאה ששמה "לכל הרוחות", שעסקה בהשלכות מזג האוויר על ההיסטוריה והחיים ביום יום. בסיום הכנס הוענקו לסוכנים המצטיינים תעודות הערכה בגין פעילות בשנת 2018.