פסגות: ראש חטיבת הלקוחות רמי יערי יסיים את תפקידו

פסגות: ראש חטיבת הלקוחות רמי יערי יסיים את תפקידו

בעברו, כיהן יערי בחברה כמנהל השקעות דסק חו"ל, מנהל מחלקת שימור, מנהל מחלקת השירות, סמנכ"ל לקוחות פרטיים. יערי: לאחר 15 שנים אני רוצה לפנות לדרך חדשה

רמי יערי, ראש חטיבת הלקוחות, הודיע היום (ה') למנכ"ל פסגות על בקשתו לסיים את תפקידו ולצאת לדרך חדשה. יערי, עובד בארגון 15 שנה, מתוכם 8 כסמנכ״ל בקבוצה.
בין השאר כיהן כמנהל השקעות דסק חו"ל, מנהל מחלקת שימור, מנהל מחלקת השירות, סמנכ"ל לקוחות פרטיים וב- 3.5 שנים האחרונות כראש חטיבת הלקוחות של בית ההשקעות.
יערי אמר: "לאורך שנותיי בארגון ביצעתי שורה של תפקידים במחויבות מלאה ומתוך אמון בערכי פסגות, בתשתיות ובתהליכי העבודה המוטמעים בארגון ובעיקר בעובדיו ומנהליו שידעו לפעול בתיאום ובהרמוניה למען מטרות משותפות ואל מול האתגרים שהציבו בפנינו הסביבה העסקית והחיים עצמם. פסגות בעיני היא דוגמא למצוינות ניהולית שהובילה ותמשיך להוביל את שוק ההון. לאחר 15 שנים אני רוצה לפנות לדרך חדשה. פסגות היה ויישאר לעד בית עבורי".
ראובן קפלן מנכ"ל פסגות אמר: "אני מודה לרמי על שנים רבות של תרומה לפסגות, הוא דוגמה למנהל שהתפתח וגדל בפסגות. ברצוני להודות לרמי על עבודתו המקצועית ועל מחויבותו לאורך השנים, אני מכבד את בקשתו להתפתח לכיוונים חדשים לאחר כל כך הרבה שנים בחברה ומאחל לו בהצלחה".