שפר אבלסון מונה למנכ"ל חברת הפינטק PassportCard Labs

שפר אבלסון מונה למנכ"ל חברת הפינטק PassportCard Labs

כיהן בשלוש השנים האחרונות כמנכ"ל הסטארט-אפ Crusoe Security, הפועל בתחום אבטחת הסייבר, לאבלסון יותר מ-17 שנות ניסיון בתחום הטכנולוגי והפיתוח העסקי - מתוכם 10 שנים של ניסיון בחברות ביטוח. אלון קצף, נשיא דיוידשילד: ניסיונו העשיר בעולם הפינטק וניסיונו הניהולי העשיר יאפשרו לנו להמשיך ולחדש בתחומי טכנולוגיית הביטוח והפיננסים

שפר אבלסון מונה למנכ"ל חברת PassportCard Labs, חברה בת של קבוצת הביטוח דיויידשילד.

אבלסון כיהן בשלוש השנים האחרונות כמנכ"ל הסטארט-אפ Crusoe Security, הפועל בתחום אבטחת הסייבר, וקודם לכן היה סמנכ"ל מערכות המידע בהכשרה. צוין כי הוא בעל ניסיון עשיר בניהול טכנולוגיות מידע בגופים מוסדיים וכן בפיתוח מוצרים חדשניים, ויותר מ-17 שנות ניסיון בתחום הטכנולוגי והפיתוח העסקי – מתוכם עשר שנים של ניסיון בחברות ביטוח.

"אנחנו מברכים על הצטרפותו של שפר אבלסון; ניסיונו העשיר בעולם הפינטק וניסיונו הניהולי העשיר יאפשרו לנו להמשיך ולחדש בתחומי טכנולוגיית הביטוח והפיננסים", אמר אלון קצף, נשיא דיווידשילד.

PassportCard Labs נותנת שירותי טכנולוגיה לכלל קבוצת דיווידשילד והחברות הבנות שלה בארץ ובחו"ל. נמסר כי הצוות הטכנולוגי של הקבוצה חתום על מספר רב של פטנטים בתחום הפינטק וזכה לעשרות פרסים בעולם על פריצות דרך טכנולוגיות, אשר זכו ליישום עסקי מוצלח בתעשיית הביטוח והפיננסים. בין היתר, על שיטת פספורטכארד לניהול ביטוח, שיטה המשרתת כיום פעילויות ביטוח במספר שווקים בעולם.

"החברה תחת הנהגתו של שפר, תמשיך לעבוד בכל עת כדי להבטיח שקבוצת דיווידשילד תעמוד בחזית החדשנות והטכנולוגיה בעולם הביטוח גם בעתיד", סיכם קצף.