בעלי דלהום – חמדאן דלהום, והמנכ"ל רועי גלאם: יבוא האוטובוסים על ידי דלהום נותן מענה לחברות התחבורה הציבורית ולשוק הפרטי

בעלי דלהום – חמדאן דלהום, והמנכ"ל רועי גלאם: יבוא האוטובוסים על ידי דלהום נותן מענה לחברות התחבורה הציבורית ולשוק הפרטי

לדבריהם, בכוונת החברה להשיק בקרוב אתר טרייד אין במגוון שפות, שיאפשר לבעלי אוטובוסים, שרוכשים אוטובוס חדש, למכור את האוטובוס הישן בארץ ובחו"ל

"פעילות יבוא האוטובוסים של מפעל טמסה, שהחלה לפני כחצי שנה, נותנת מענה לאתגרים הנוכחיים של חברות התחבורה הציבורית ושל השוק הפרטי". כך אומרים ראשי חברת דלהום – הבעלים חמדאן דלהום והמנכ"ל רועי גלאם. כל זאת, לדבריהם, על רקע הקיפאון הפוליטי שמוביל לעיכוב הכספים המיועדים לסבסוד חברות התחבורה הציבורית.

דלהום וגלאם מציינים כי לפני כחצי שנה התקשרה דלהום עם מפעל האוטובוסים הטורקי טמסה, המייצר כ-10,000 אוטובוסים בשנה. גלאם מסביר כי מפעל טמסה מייצר אוטובוסים במגוון רחב של סגמנטים, ונותן מענה לתחום התחבורה הציבורית ולחברות הפרטיות.

פעילות זו, מסביר גלאם, מצטרפת לפעילות הטרייד אין של דלהום, כאשר לדבריו, בכוונת החברה להשיק בקרוב אתר טרייד אין במגוון שפות, שיאפשר לבעלי אוטובוסים, שרוכשים אוטובוס חדש, למכור את האוטובוס הישן בארץ ובחו"ל. גלאם מוסיף כי אתר האינטרנט של פעילות הטרייד אין ייבנה במספר שפות, על מנת לאפשר מכירת אוטובוסים לגורמים בארצות נוספות, בעיקר במזרח אירופה.

על פי ראשי החברה, דלהום עוסקת בעיקר בתחום האוטובוסים, ומפעילה רשת בפריסה ארצית של זגגות ופחחות בתחום זה. גלאם מדגיש כי שירותי החברה ניתנים מסביב לשעון על מנת לתת מענה לשוק, ומוסיף כי החברה מפעילה גם שירותי גרירה לרכב כבד.

דלהום וגלאם מציינים כי בתחום השמשות החברה אימצה לאחרונה טכנולוגיות חדשות שמאפשרות לתקן שברים קטנים בשמשה (עד כה גם שברים קטנים חייבו את החלפת השמשה), וכן טכנולוגיה שמאפשרת הסרת שריטות מהשמשה – שיוף שלדבריהם לא פוגע באיכות הזכוכית.

עוד מוסיפים המנכ"ל והבעלים כי במסגרת הפעילות בתחום השמשות, החברה נמצאת בתהליכי הכשרה להתקין מערכות ממוחשבות לרכב מסוג ADAS, שמותקנות על גבי השמשות. גלאם מסביר כי אחרי החלפת שמשה, יש צורך להתאים אותה למערכות הממוחשבות של הרכב, וכי החברה קיבלה זיכיון בלעדי בתחום הזה.

לסיכום, אומר גלאם, כלל הפעילויות של דלהום מאפשרות לה לתת את כל השירותים הדרושים לבעלי האוטובוסים.