הפניקס ומוסדיים אחרים רכשו מניות אופל בלאנס בשווי 30 מיליון שקל

הפניקס ומוסדיים אחרים רכשו מניות אופל בלאנס בשווי 30 מיליון שקל

הפניקס, שבעקבות העסקה מחזיקה בכ-5.8% ממניות החברה, מצטרפת לאלטשולר שחם שמחזיקה 9.5% באופל בלאנס. העסקה, בשווי של 30 מיליון שקל, התבצעה במחיר של 4.55 שקל למניה

נציגי הפניקס וגופים אחרים רכשו חלק ממניות אופל בלאנס שהיו ברשות בעלי השליטה בחברה. כך פרסמה ביום ה' שעבר אופל בלאנס, שעוסקת במתן שירותים פיננסיים לעסקים קטנים ובינוניים. העסקה, בשווי של 30 מיליון שקל, התבצעה במחיר של 4.55 שקל למניה, הגבוה ממחיר המניה כפי שנסחר ביום ה' בבורסה.

הפניקס מצטרפת לאלטשולר שחם שבאפריל אשתקד רכשה כ-9.5% מהחברה בשווי של 27 מיליון שקל. בעקבות הרכישה האחרונה, הפכה הפניקס גם היא לבעלת עניין בחברה ומחזיקה בכ-5.8% ממניות החברה.

דני מזרחי, מנכ"ל אופל בלאנס השקעות: "אנו מברכים על הצטרפותם של גופים מוסדיים מובילים, בהובלת הפניקס, למשפחת אופל בלאנס, ועל הבעת האמון בפעילות החברה ובאסטרטגיית הצמיחה שלנו. אני סבור שהגופים המשקיעים זיהו את האיכות בניהול הסיכונים המוקפד של אופל, השמרנות, הניסיון הרב והרקורד המוכח של החברה. ביצענו את מכירת המניות כדי להגדיל את החזקות הציבור ולתרום להגדלת הסחירות במנייה. אנו ממשיכים לפעול להמשך צמיחה רווחית ושיפור מתמיד תוך השאת ערך למשקיעים".

סייבל שוקי הון הובילה וריכזה את הפצת המניות וכן את כניסתה של הפניקס כבעלת עניין בחברה.