אודי לקסר מונה ליו"ר פוליוויז

אודי לקסר מונה ליו"ר פוליוויז

לקסר שימש כסמנכ"ל ופרש ב-2018 בעקבות הרה-ארגון שבוצע בחברת הביטוח. תחילתה של מגמה: לקסר הוא לא הבכיר היחידי שחצה את הקווים ועבר מחברת ביטוח לחברת אינשורטק

שנה לאחר פרישתו ממגדל, חוזר אודי לקסר לענף הביטוח וישמש כיו"ר פוליוויז. לקסר כיהן במגדל כמנהל מרחב מרכז והודיע על פרישה ביולי 2018, במסגרת רה-ארגון שבוצע בחברת הביטוח. לקסר מצטרף לניר מגנהיים שמשמש כמנכ"ל החברה מאז פברואר.
חברת פוליוויז מספקת מערכות מידע המיועדת לחברות, סוכנים, מוקדי מכירות ומתאמי פגישות בעולם הביטוח בישראל. המערכת אוספת את כלל התיק הביטוחי של לקוח וממליצה לסוכן מה השינויים שכדאי לעשות בתיק. מפוליוויז נמסר כי היום הם עובדים עם סוכנויות הביטוח המובילות בענף, כמו תלפיות, שחם, שגיא יוגב ועוד. במסגרת שיתוף הפעולה שיש לפוליוויז עם לשכת סוכני הביטוח, מקבלים חברי הלשכה את המוצר במחיר מוזל.
זו לא הפעם הראשונה שבה בכיר בחברת ביטוח חוצה את הקווים ועובר לנהל חברת אינשורטק. ליאת גולץ, פרשה מתפקיד סמנכ"לית בכירה בהפניקס וניהלה את אשכול מרכז, הצטרפה לסטארטאפ LeO כמנהלת פיתוח עסקי. LeO היא חברה טכנולוגית שפיתחה צ'טבוט ייחודי בענף הביטוח לסוכנים ולחברות למתן שירות לקוחות ומכירות מתקדם.
רחלי דנציגר אזולאי, סמנכ"לית השיווק והמכירות של החברה מספרת כי המטרות במינויו של לקסר הן: "להעצים את הידע בעולם הביטוח. כפי שידוע בענף, מבחינת ידע ומקצועיות – אין שני לאודי לקסר. שכן, אודי העביר הרצאות והדרכות רבות בענף, ולימד רבים וטובים כיצד מתנהלים ומרוויחים בעולם הביטוח. מעבר לכך, אודי בעל רשת קשרים רחבה וענפה אשר פותחת לפוליוויז דלתות רבות".
ניר מגנהיים, מנכ"ל החברה: "אנו שמחים ומברכים על הצטרפותו של אודי לקסר לפוליוויז. כעת, כשאודי הצטרף גם לחזית הפעילות שלנו, אין ספק כי פוליוויז קיבלה חיזוק משמעותי להצלחותיה".