כשעולם הביטוח והטברנה נפגשים

כשעולם הביטוח והטברנה נפגשים

סוכני מועדון ה-100 של שלמה ביטוח נפשו ביוון. טובי שמלצר, משנה למנכ"ל שלמה ביטוח, לסוכנים: אני רואה מה עובר עליכם בימים אלו וכיצד אתם נלחמים על כל פוליסה ופוליסה, לכן, חשבנו שלאחר שנה לא פשוטה ומלאת אתגרים- מגיע לכם ליהנות - ובגדול

טובי שמלצר, מבעלי שלמה ביטוח ואורי אומיד, מנכ"ל החברה, הזמינו  את הסוכנים המובילים של החברה, חברי "מועדון ה-100",  לחופשת סוף שבוע מפנקת באתונה, יוון. כמדי שנה, החברה מקיימת אירוע שנתי עבור הסוכנים שלה, לסיכום השנה החולפת ומוקירה את פועלם. השנה, לרגל פתיחת העשור החדש, החברה החליטה לחגוג עם 260 סוכניה באירוע מושקע ונוצץ במיוחד.

האורחים הגיעו במטוס שהחברה חכרה במיוחד עבורם והיה ממותג כולו בצבעי שלמה ביטוח. בדרך נערכה מסיבה שהתחילה כבר באוויר וכללה מוזיקה יוונית וים-תיכונית.

לאחר הנחיתה באתונה, הסוכנים המשיכו לארוחת צהריים וסיור ביקב מקומי בשם Papagiannakos. משם, המשיכו ללינה במלון Grand Bretagne, שנחשב לאחד מהמלונות המפוארים ביותר ביוון וקיבלו את השבת בארוחה חגיגית שהתקיימה במלון, בניצוחם של השפים אבי רזון (ממסעדת הסלון של אייל שני) ובר ישראלי (השף הראשי של קייטרינג פלפל), שהוזמנו במיוחד לאירוע. הרב יעקב נחימובסקי, הכניס את האורחים לאווירה באמצעות שירים ופיוטים לערב שבת.

למחרת, האורחים הוזמנו לארוחת צהריים ומסיבה יוונית אותנטית בטברנה, שכללה הופעה של להקה מקומית. בערב, התקיים במלון האירוע המרכזי, במהלכו הסוכנים זכו להופעה בהפתעה של הזמר שלומי סרנגה בליווי להקתו של הזמר היווני ניקוס ורטיס, ורקדו לצלילי הלהיטים המוכרים שלו, במסיבה שנמשכה לתוך הלילה.

במסגרת האירועים החברה העניקה פרס לסוכנים המצטיינים מ-2 המחוזות בחברה.

טובי שמלצר, משנה למנכ"ל שלמה ביטוח, נאם בפני הסוכנים והתייחס למציאות המורכבת של הסוכנים בענף: "אני רואה מה עובר עליכם בימים אלו וכיצד אתם נלחמים על כל פוליסה ופוליסה, לכן, חשבנו שלאחר שנה לא פשוטה ומלאת אתגרים – מגיע לכם ליהנות, ובגדול. חשוב לציין, כי בניגוד לתהליכים המתרחשים בענף, שלמה ביטוח פועלת בכל עת בכדי לחזק את הקשר עם הסוכנים ולתת להם את הבמה הראויה. לפי תפיסתנו, הסוכן הוא הגורם האחראי על הפצת מוצרי הביטוח, בהווה ובעתיד. אנו רואים עצמנו כחברת סוכנים משפחתית ותמיד נמצאים כאן עבורכם".

מועדון ה-100 הוקם על ידי החברה לפני כ-7 שנים וכולל כמאה סוכנים מובילים של שלמה ביטוח.

בין הבכירים שהשתתפו באירוע: עתליה שמלצר – בעלת השליטה בקבוצת שלמה, טובי שמלצר – מבעלי שלמה ביטוח ומשנה למנכ"ל, אורי אומיד – מנכ"ל שלמה ביטוח, הנהלת החברה, נציגי הדירקטוריון, חברי מועדון ה-100 וסוכנים מובילים נוספים.