לא נשארות מאחור: חברות ביטוח לוקחות חלק בחגיגת ה-Black Friday

לא נשארות מאחור: חברות ביטוח לוקחות חלק בחגיגת ה-Black Friday

החברות מציעות הנחה של עד 60% ברכישת ביטוח רכב או דירה, בחלק מהחברות מוחים על השתתפות הענף בחג הצרכני ומסבירים כי המבצעים מצביעים על מחירים יקרים מדי בימים כסדרם

השנה יקחו חברות הביטוח חלק פעיל בחג הקניות העולמי Black Friday. לפי בדיקת פוליסה, שש חברות יציעו הנחות משמעותיות, מהיום ועד לתחילת דצמבר.
מגדל תעניק הנחות בתחום ביטוח רכב רכוש וביטוחי הדירה – 10% הנחה על פרמיית המקיף או צד ג' ו-20% הנחה על חבילת ריידרים.
כלל ביטוח מציעה הנחה של 55% על ביטוח רכב חובה ומקיף.
בשירביט מציעים הנחה של 50% על ביטוחי הדירה לסוכנים ו-50% הנחה בביטוח רכב (מוצר הבסט) לסוכנים.
גם בחברות הישירות יצאו במבצעים: ביטוח ישיר מציעה עד 45% הנחה בביטוח מקיף לרכב ו-200 שקל בשוברי דלק, למצטרפים חדשים דרך האתר. ב-AIG מציעים שלושה חודשים מתנה לרוכשי ביטוח מקיף. WeSure מציעה ביטוח רכב רכוש בהנחה של עד 60%.
בהראל ומנורה מבטחים הוחלט שלא להשתתף בחג הקניות. גם באיילון בחרו לא לצאת במבצע ומפנים את המבוטחים לתוכניות ביטוח הדירה LIVING ולרכב – DRIVING: "לאורך כל השנה ולא רק בסופ"ש התעריפים של איילון תחרותיים ואטרקטיביים", נמסר.
בהכשרה מסרו כי מוצר ה-GO לא יוצא במבצעים מיוחדים, אלא מציג "מחיר מוזל לכל השנה: ביטוח לרכב ולדירה בכ-40% הנחה ממחירי השוק".
מליברה נמסר, שהיא "פועלת מתוך תפיסה של המחיר הטוב ביותר ללקוח כל השנה ולא בשיטה של מבצעים נקודתיים, שמהווים גימיק". בנוסף, החברה מוחה על השתתפות הענף בחג הצרכני, מאחר שלהשקפתה המבצעים של נובמבר בחברות הביטוח מעידים על כך שמחירי הביטוח יקרים מדי בימים כתיקונם.