משנה למנכ"ל מנורה מבטחים משה מורגנשטרן נבחר למנמ"ר השנה ב-IT Awards 2020

משנה למנכ"ל מנורה מבטחים משה מורגנשטרן נבחר למנמ"ר השנה ב-IT Awards 2020

מנימוקי השופטים: מורגנשטרן יוזם, דומיננטי וחדשן, מניב למנורה מבטחים תועלות תפעוליות מוחשיות, החברה זכתה גם בשישה פרסי הצטיינות בתחומי הטכנולוגיה והמחשוב. המנכ"ל יהודה בן אסאייג: ההישגים המרשימים מעמידים את הקבוצה בקדמת הטכנולוגיה בענף הביטוח והפיננסים

משה מורגנשטרן, משנה למנכ"ל ומנהל אגף מערכות מידע וטכנולוגיה במנורה מבטחים, זכה בתואר מנמ"ר השנה במסגרת תחרות מצטייני המחשוב לשנת 2019 של אנשים ומחשבים – IT Awards 2020, המתקיימת ברצף זו השנה ה-17 וכוללת חברות עסקיות, בנקאות, פיננסים וביטוח, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות וביטחון.

"מצוינות היא מושג חמקמק, אי אפשר להגדירה בנוסחה או ביטוי מתמטי. אבל אפשר, ולרוב בבירור, לזהות ולהצביע על מופעים ודוגמאות קונקרטיים של מצוינות", אמר פרופ' גדי אריאב מרצה בכיר למערכות מידע בפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב, שעמד בראש ועדת השיפוט.

נמסר כי בנימוקים לזכייה התייחסו השופטים להבנתו העמוקה את אתגרי הטרנספורמציה הדיגיטלית ופיתוח הפוטנציאל העסקי שלה. דובר גם על האינסטינקטים החדשניים של מורגנשטרן אשר מונחים מגישה שמאתגרת קונבנציות שאף אחד לא חשב לאתגר, ומאפשרים להצעיד את המערכות התפעוליות של החברה בנתיבי חדשנות מרתקים. השופטים סיכמו כי מורגנשטרן יוזם, דומיננטי וחדשן, מניב למנורה מבטחים תועלות תפעוליות מוחשיות – בפרודוקטיביות תהליכית, באינטגרציות מפתיעות של מערכות פנימיות וחיצוניות וגם בבניית בסיס מוצק ליישומי דיגיטל וביג דאטה לתועלות עתידיות.

"המשבצת הארגונית ההיסטורית של המנמ"ר עוברת שוב ושוב טרנספורמציות. בשנים האחרונות, מתרגשת עלינו הטרנספורמציה הדיגיטלית – שם כולל לעיסוק הקריטי בחדשנות עסקית שממוקדת ומבוססת על יצירת נכסים דיגיטליים עסקיים חדשים. ויותר חשוב: הניצול והמיצוי של הנכסים הללו ליצירת ערך עסקי", סיכם פרופ' אריאב.

"אני מודה לקבוצת אנשים ומחשבים על קבלת התואר מנמ"ר השנה", אמר מורגנשטרן והוסיף: "אנו נמשיך לפעול באופן מואץ בזירת הטרנספורמציה הדיגיטלית והחדשנות הטכנולוגית, וזאת על ידי פיתוח מערכות פנימיות וחיצוניות מתקדמות שישרתו את הצרכים הפיננסיים-טכנולוגיים של הציבור בישראל, הסוכנים ועובדי החברה".

בתוך כך, קבוצת מנורה מבטחים זכתה בתחרות בשישה פרסי הצטיינות לשנת 2019 בתחומי הטכנולוגיה והמחשוב.

בקטגוריית חדשנות במעבר לענן התקבל בעבור פרויקט ההקמה של ענן פרטי ותשתית עבור מערכות דיגיטל. שלושה פרסי ההצטיינות בקטגוריית טרנספורמציות דיגיטליות וחדשנות התקבלו עבור פרויקט פדיון דיגיטלי, פרויקט הגשת תביעה אמבולטורית דיגיטלית ופרויקט שירותי דיגיטליים בעידן החדש.

בקטגוריית תשתיות ותקשורת התקבל הפרס עבור פרויקט Workforce Transformation. בקטגוריית ניתוח נתונים, אנליטיקה, BI,  , Big Data ,AIהתקבל הפרס עבור פרויקט מדדי סוכן 360.

בעקבות הזכיות אמר מנכ"ל מנורה, יהודה בן אסאייג: "אני מברך את משה מורגנשטרן ועובדי האגף על ההישגים המרשימים, אשר מעמידים את קבוצת מנורה מבטחים בקדמת הטכנולוגיה בענף הביטוח והפיננסים".

מורגנשטרן סיכם: "אנו מודים על הבעת ההערכה הגדולה אותה קיבלנו במסגרת תחרות מצטייני המחשוב לשנת 2019, ובזכייה בשישה פרויקטים מצטיינים בתחום הטכנולוגיה והדיגיטל. קבוצת מנורה מבטחים ממשיכה להוביל תהליכים מבוססי חדשנות טכנולוגית אשר משרתים את ציבור הלקוחות, הסוכנים ועובדי החברה ותמשיך להיות בחוד החנית של ענף הביטוח והפיננסים מבחינה טכנולוגית".