שינויים בהנהלה הבכירה במגדל: שלומי נחום ינהל את חטיבת הביטוח הכללי, אסף שהם יפרוש

שינויים בהנהלה הבכירה במגדל: שלומי נחום ינהל את חטיבת הביטוח הכללי, אסף שהם יפרוש

נחום מגיע למגדל לאחר שסיים לאחרונה את תפקידו כמנכ"ל שירביט, שהם נעתר לבקשת החברה להישאר בתפקידו עד שיאותר לו מחליף

שלומי נחום יכהן כמנהל חטיבת ביטוח כללי החל חודש אפריל במגדל. כך אישר דירקטוריון החברה אתמול (ד'). נחום, שסיים לאחרונה את תפקידו כמנכ"ל שירביט, בעל ניסיון של כ-19 שנה בתחום הביטוח הכללי. טרם עבר לשירביט, כיהן נחום במשך 16 שנה במגוון תפקידי ניהול בכלל ביטוח, ביניהם סמנכ"ל בכיר, מנהל חטיבת המטה והפרט בחטיבת ביטוח כללי וכמנהל תחום ביטוח כללי במרחב הגדול ביותר בחברה.

על פי מגדל: "החברה ממשיכה בהשלמת השדרה הניהולית של החברה, בהתאם למבנה הניהולי החדש עליו הכריזה החברה בדצמבר האחרון. המבנה מבוסס על מיקוד קווי עסקים של החברה, תוך איחוד פונקציות ומוצרים, תחת חבר הנהלה אחד".

לצד מינויו של נחום, אסף שהם, מנהל חטיבת ההשקעות בחברה בשש השנים האחרונות, הודיע הבוקר על רצונו לסיים את תפקידו. שהם נעתר לבקשת החברה להישאר בתפקידו עד שיאותר לו מחליף.

מנכ"ל מגדל רן עוז, מסר על המינוי: "אנו משלימים שורה של מהלכים שמטרתם להביא את מגדל לצמיחה ממוקדת תוך שימת דגש על רווחיות, יעילות ויצירת ערך בעסקים. הצמיחה תעשה באמצעות מיקוד, ריענון וחיזוק ההנהלה שתוביל את החברה בשנים הקרובות. מנהל החטיבה החדש מצטרף לשדרה הניהולית של החברה ומהווה חלק מהמבנה הארגוני החדש. אנו מאחלים לשלומי נחום הצלחה רבה בתפקידו החדש. אין לי ספק כי הניסיון העשיר והאיכות יוצאות הדופן שהוא מביא עמו יאפשרו לנו לבצע את המשימות העומדות על הפרק על הצד הטוב ביותר".

על סיום עבודתו של שהם מסר עוז: "אני מודה לאסף שהם על שש שנים בהן הוביל את חטיבת ההשקעות לתחומים חדשים ופורצי דרך ועל עשיה רבה בסביבת שוק מאתגרת. במהלך כהונתו, ביסס שהם את מערכי ותשתיות העבודה של החטיבה, והוביל את השינוי של מגדל כשחקן דומיננטי ומוביל בתחומי הנדל"ן בארץ ובחו"ל, תשתיות, האשראי העסקי וההשקעות האלטרנטיביות".