שינוי ארגוני בהפניקס: יחידות המכירה בחטיבת המכירות יועברו לאחריות תחומי הביטוח השונים

שינוי ארגוני בהפניקס: יחידות המכירה בחטיבת המכירות יועברו לאחריות תחומי הביטוח השונים

אייל בן סימון, מנכ"ל הפניקס: שינוי זה יאפשר לנו לחזק את הקשר עם ערוץ ההפצה המרכזי והמשמעותי שלנו – סוכני הביטוח. אייל אוחיון, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת המכירות, הודיע על רצונו לסיים את תפקידו בחברה

על רקע השינויים הרבים החלים בענף, הפניקס מבצעת שינוי ארגוני, שעיקרו ניהול פעילות המכירות בתחומים המקצועיים. מבנה זה, כך נמסר, יאפשר לשפר את יכולת הצמיחה של החברה באמצעות הסוכנים, תוך ריכוז התהליכים משלב הייצור, השיווק ועד לשלב המכירה.

אייל בן סימון, מנכ"ל הפניקס: "התמורות והשינויים בענף הביטוח להם אנו עדים בעת האחרונה מחייבים אותנו לחשוב ולתכנן מחדש. שינוי זה יאפשר לנו לחזק את הקשר עם ערוץ ההפצה המרכזי והמשמעותי שלנו – סוכני הביטוח, וכן לחזק את עובדי הפניקס תוך מיקודם באתגרים שעוד נכונו לנו".

עיקרו של השינוי יהיה העברת יחידות המכירה בחטיבת המכירות, לאחריות תחומי הביטוח השונים, הן בפעילות ביטוח כללי והן בפעילות חיסכון ארוך טווח, בריאות וסיכוני חיים. במסגרת השינוי, תעבור פעילות מוצרי הביטוח הכללי לניהולו של אבי שלמה בכפיפות למוטי מור, משנה למנכ"ל ומנהל תחום ביטוח כללי. פעילות מכירות חיסכון ארוך טווח וסיכוני הבריאות והחיים תעבור לניהולו של ברוך מינסקי בכפיפות לדניאל כהן, משנה למנכ"ל ומנהל תחום חיסכון ארוך טווח וסיכוני חיים.

אשכול צפון ואשכול ירושלים ימשיכו לפעול במתכונתם הנוכחית. מנהל אשכול צפון נאור צמח ומנהל אשכול ירושלים זאב נאמן ידווחו ישירות לדניאל כהן. כמו כן, עובדי מטה המכירות של חטיבת המכירות ידווחו ישירות לשי אביסירא, שידווח אף הוא לדניאל כהן.

פעילות השירות והתפעול תישאר במתכונתה הנוכחית, כאשר אורית קדם, שרית פרג' וערן זילברמן יעברו לדווח ישירות לקרן גרניט, משנה למנכ"ל ומנהלת התביעות, השירות והתפעול.

לאור השינוי הארגוני, אייל אוחיון, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת המכירות, הודיע על רצונו לסיים את תפקידו בחברה, לאחר שירות של שנים רבות במגוון תפקידים ניהוליים בחברה.

בן סימון הוסיף: "אני מאחל לאייל אוחיון הצלחה רבה בהמשך דרכו המקצועית, ומודה על תרומתו הרבה לחברתנו לאורך השנים. אני סמוך ובטוח שהשינוי, בהובלתם של מוטי מור, דניאל כהן וקרן גרניט, כל אחד בתחומו והודות להיכרותם המעמיקה עם הענף ועם מערך הסוכנים שלנו, יסייע רבות בהעמקת הקשר רב השנים עם הסוכנים – ויאפשר את המשך הצלחתה של הפניקס לעוד שנים רבות קדימה".