נכנסת לתחום הפנסיה: האודן ישראל תשקיע בסטארטאפ ה-Insurtech רובין

נכנסת לתחום הפנסיה: האודן ישראל תשקיע בסטארטאפ ה-Insurtech רובין

הסכם שיתוף הפעולה כולל השקעה של האודן שתיכנס כבעלת עניין ותקבל נציג בדירקטוריון, דני סבר, יו"ר ומייסד האודן ישראל: המטרה שלנו היא להתרחב עם רובין לשווקים נוספים באירופה, אסיה וארה"ב

האודן ישראל, מקבוצת תאגיד הביטוח הבינלאומי Howden נכנסת לתחום הפנסיה באמצעות השקעה בסטארטאפ ה-InsurTech  Robin (רובין). הסכם שיתוף הפעולה כולל גם השקעה של האודן שתיכנס כבעלת עניין בחברה ותקבל נציג בדירקטוריון. מרובין נמסר כי "מדובר בצעד משמעותי עבור החברה שהחלה לאחרונה בהכנות להרחבת הפעילות למספר מדינות יעד באירופה והסכם זה יהווה נדבך חשוב לפעילות הבינלאומית המתוכננת ומכפיל כוח לכניסה מהירה לשווקים הבינלאומיים".

מימין: יוסי ירקוני – מייסד ומנכ"ל רובין, דני סבר – יו"ר האודן ישראל, שי סימקין –  Howden’s Global Head of cyber ודדי בן נתן – מייסד שותף ו- COO ברובין
צילום: דוברות רובין

"הבעת האמון מצדHowden  בטכנולוגיית ביטוח ישראלית היא צעד גדול לא רק עבורנו אלא עבור כל ענף הביטוח הישראלי" אמר יוסי ירקוני מנכ"ל רובין. " החברה מביאה לשוק טכנולוגיה פורצת דרך במודל קולברטיבי המבוסס על שיתוף פעולה עם התעשייה בכדי לתת ערך למאות אלפי הלקוחות שלנו. כמו כן הטכנולוגיה מאפשרת ומייצרת ערך לסוכנים המומחים העובדים איתנו, לסוכנויות גדולות המשתמשות בטכנולוגיה שלנו, חברות הביטוח, בנקים וגופים מוסדיים נוספים, כך שכולם מרוויחים ונהנים מהעבודה המשותפת עם הטכנולוגיה".

האודן ישראל הינה חברת בת של תאגיד הביטוח הבינלאומי Howden Broking Group Ltd. אשר מרכזו בלונדון ופועל ב-90 מדינות. האודן ישראל הינה אחת משלוש סוכנויות הביטוח הכללי הגדולות בישראל ועובדת עם רוב חברות הביטוח בישראל.

דני סבר, יו"ר ומייסד האודן ישראל וכן יו"ר וועדת ההשקעות הבינלאומית של Howden Broking Group Ltd. מסר: "הכניסה לתחום הפנסיה היא אחת ההחלטות האסטרטגיות המשמעותיות של Howden בשנים האחרונות וההשקעה ברובין היא השקעה כפולה, הן בטכנולוגיה והן בשחקן משמעותי בתחום הפנסיה. המטרה שלנו היא להתרחב עם רובין לשווקים נוספים באירופה, אסיה וארה"ב".