אורי רז, מנהל מחלקת מכירות מרחב ירושלים והדרום בכלל ביטוח: האתגר המשמעותי בשנים הקרובות הוא לפתח את העבודה של הסוכנים במרחב הדיגיטלי

אורי רז, מנהל מחלקת מכירות מרחב ירושלים והדרום בכלל ביטוח: האתגר המשמעותי בשנים הקרובות הוא לפתח את העבודה של הסוכנים במרחב הדיגיטלי

הצעירים המבטיחים 2020: ההישג האישי: הצלחנו בזכות חניכות וליווי צמוד של מנהלי הפיתוח העסקי בחברה, הטיפ לחיים מגיע מההורים שהיו נוהגים לומר: כל מה שיש לך זו המילה שלך, נתת מילה - תעמוד מאחוריה

מנהל מחלקת מכירות מרחב ירושלים והדרום בכלל ביטוח, אורי רז, הוא הראשון מצמד צעירים מבטיחים שנבחרו על ידי החברה לשנת 2020. רז, למרות אמונתו בתחום הדיגיטציה, מאמין שדווקא גיוס נכון של כלל ביטוח לתפקידי הפיתוח העסקי ובחירת סוכנים מצטיינים הביאה להתקדמות החברה בשנים האחרונות.

* איך הגעת לתפקיד בכלל ביטוח?

רז: ב-2007 התחלתי את דרכי בעולם הביטוח בחברת מגדל, כמדריך מערכות מידע בתחום השיווק, בהמשך כיהנתי כראש צוות הדרכה ומנהל פרויקטים דיגיטליים במחלקת השיווק. אחרי שש שנים ארוכות בחברה, החלטתי לעשות שינוי ולעבור אל תחום העולם העסקי. עברתי לשמש כמנהל פיתוח עסקי בחברת כלל ביטוח ופיננסים. לאחר ארבע שנים של עבודה קשה בתור מנהל עסקי מוניתי להיות מנהל מכירות מרחב ירושלים והדרום.

* מה היית אומר שהוא ההישג או ההישגים המקצועיים הבולטים שלך?

רז: הצעדת מחלקת המכירות של המרחב למצוינות והישגים מדהימים, בענף מאתגר ורווי שינויים. הצלחנו להגיע להישגים אלו בזכות השקעה רבה, בין היתר על ידי חניכות וליווי צמוד למנהלי הפיתוח העסקי וגיוס מתמשך של סוכנים חדשים, שלא עבדו עמנו קודם לכן.

* מהם האתגרים המהותיים העומדים בפני הענף?

רז: חברת כלל ביטוח ופיננסים בבסיסה היא חברה שעיקר פעילותה מושתת בעולם הסוכנים. האתגר המשמעותי בשנים הקרובות הוא לפתח את העבודה של הסוכנים במרחב הדיגיטלי, כדי שזה ימנף את עבודתם אל מול לקוחותיהם הפעילים בפלטפורמות אלו.

* מהו להשקפתך, עתידו של מוסד "סוכן הביטוח"?

רז: העתיד מלא הזדמנויות עבור סוכני הביטוח ואני מאמין שתפקיד הסוכן ימשיך להיות מהותי ורלוונטיתכנוני פרישה, משרדי family office אלו דוגמאות לתחומים שהרבה סוכנים לא פועלים בהם כיום.

סוכנים שכבר פועלים באחד מן התחומים הללו, בונים תיקי ביטוח עם לקוחות פרימיום ולטעמי הקשר ביניהם רק ילך ויעמיק. יתרה מזאת, הם אפילו יתרמו להגדלת ההכנסות שלהם.

* מהו מודל החיקוי שלך?

רז: ההורים שלי. הם תמיד האמינו (וגם הוכיחו כמובן) שרק בהתמדה ובעבודה קשה מגיעים לתוצאות – "יגעת ומצאת תאמין". הטיפ שלהם עבורי לחיים הוא נר לרגליי ומלווה אותי בכל דבר שאני עושה: "כל מה שיש לך זו המילה שלך, נתת מילה לבן אדם, תעמוד מאחוריה".

אורי רז הוא בן 35, נשוי + 3 וגר בהוד השרון.