כלל ביטוח חילקה כ-120 משלוחי מנות לילדים בעלי צרכים מיוחדים הלומדים בבית ספר מוריה כמו כן, החברה אימצה 11 צעירים על רצף האוטיזם או עם מוגבלות שכלית, המשרתים ביחידה "כלל ביטוח ופיננסים" בבסיס זיקים, ומלווה אותם בצמתים חשובים בחייהם בתאריך 06.03.23 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות איתן ויצמן מונה לסמנכ"ל השיווק של הכשרה האונייה Benjamin Franklin איבדה 44 מכולות בים סוער / ישראל גלעד חוקים לשליטה בבינה מלאכותית בביטוח / ישראל גלעד שחם אורלן קיימה סדנה מקצועית בנושא עולם הבינה המלאכותית זיוה בן מאיר מונתה למנהלת פיתוח עסקי באגף אלמנטרי בהכשרה כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.