מדוע רשות שוק ההון לא חושפת את הנתונים שהביאו להחלטה לקצץ בזכויות מבוטחי הסיעוד בקופות החולים?
למרות בקשות חוזרות ונשנות, הרשות מסרבת לבקשת פוליסה לחשוף את הנתונים * יו"ר ההסתדרות לשרי האוצר והעבודה: השינוי יפגע במיליוני אזרחים * יו"ר עמותת מגיני בתי"ה למיצוי זכויות דיירי בתי האבות: אין הלימה בין הנתונים שמסרו חברות הביטוח למציאות בשטח * הממונה בפועל על הרשות: השחיקה מחייבת נקיטת צעדים בהקדם האפשרי