מה הסיכון הביטוחי בסיווג כלב מסוכן ככלב מעורב? על אף קיומו של חריג בפוליסות, חברות ביטוח מולכות לעתים שולל ומבטחות כלבים מגזעים שנכללים בהגדרת כלבים מסוכנים * על סיווג הכלבים אחראים הווטרינרים, שלעתים אינם מדווחים על כלבים שהוגדרו מסוכנים ככאלה * על הדרך הקצרה בה חומק סיכון מתחת לרדאר בתאריך 16.01.24 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות תשואה בקליק – כלי התשואות האינטראקטיבי של פוליסה איתן ויצמן מונה לסמנכ"ל השיווק של הכשרה האונייה Benjamin Franklin איבדה 44 מכולות בים סוער / ישראל גלעד חוקים לשליטה בבינה מלאכותית בביטוח / ישראל גלעד רון רגב, משנה למנכ"ל ומנהלת חטיבת תפעול ותביעות חא"ט ובריאות במגדל, ביקשה לסיים את תפקידה כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.