הראל חתמה על הסכם חסות עם המרתוניסט גאשו איילה איילה הוא המוביל העיקרי למדליה ישראלית באולימפיאדת פריז והחל לרוץ לראשונה בגיל 18 * ליאת סדן, סמנכ"לית שיווק בהראל: אנו ממשיכים לעודד סיפורי הצלחה ישראליים כמו של גשאו, ושמחים לעזור וללוות אותו בדרכו להישג ישראלי חדש באולימפיאדה בתאריך 12.05.24 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות איתן ויצמן מונה לסמנכ"ל השיווק של הכשרה שחם אורלן קיימה סדנה מקצועית בנושא עולם הבינה המלאכותית רון רגב, משנה למנכ"ל ומנהלת חטיבת תפעול ותביעות חא"ט ובריאות במגדל, ביקשה לסיים את תפקידה מגדל ודוראל חנכו את חיבור פרויקט אינדיאנה צפון בארה"ב לרשת החשמל אפי סנדרוב דורש שהממונה יעביר לו מידע על השקעות שביצעו עמיתי סלייס באמצעות פינברט סוכנות לביטוח כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.