מה עושים כשה-S&P בשיא כל הזמנים? / דדי גולדנברג הפחד מהפסד, הטיית אישור, עיגון מחירי מניות והטיית עדכניות הם חלק מהמניעים הפסיכולוגיים הפועלים על המשקיעים * השווקים מונעים ממגוון רחב של רגשות, והבנת המכשולים הפסיכולוגיים היא קריטית לשיפור קבלת ההחלטות בהשקעות * אז מה עושים כשהבורסה בשיא? בתאריך 14.07.24 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות איתן ויצמן מונה לסמנכ"ל השיווק של הכשרה רון רגב, משנה למנכ"ל ומנהלת חטיבת תפעול ותביעות חא"ט ובריאות במגדל, ביקשה לסיים את תפקידה מגדל ודוראל חנכו את חיבור פרויקט אינדיאנה צפון בארה"ב לרשת החשמל אפי סנדרוב דורש שהממונה יעביר לו מידע על השקעות שביצעו עמיתי סלייס באמצעות פינברט סוכנות לביטוח איילון נכונים רכשה את פעילות סוכנות הביטוח פוליביט כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.