פברואר האדום: מניות הביטוח רשמו ירידות חדות הכניסה של הפניקס למדד תל אביב 35 "לוותה" בירידה של 4.8%. מניית איילון היא היחידה בענף אשר רשמה תשואה חיובית בתאריך 04.03.18 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: מגדל, הראל, הפניקס, איילון, עודד שריג, בורסה שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות מיטב בית השקעות הפכה לבעלת עניין בקבוצת דוניץ אלעד מגדל עברה מהפסד לרווח בסך 99 מיליון שקל בחציון הראשון של השנה ביטוח ישיר סיימה את 2022 עם רווח כולל של 51 מיליון שקל לעומת רווח בסך 206 מיליון שקל ב-2021 מנורה מבטחים והראל הגישו תביעות שיבוב נגד מובילות ימיות בגין נזקים שנגרמו למטענים אותם ביטחו המחיר במו"מ של הפניקס לרכישת הפעילויות של פסגות ירד ל-310 מיליון שקל כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.