בעיית כפל הביטוח לספורטאים בדרך לפתרון? על פי הצעת חוק שאושרה בקריאה טרומית, רכישת ביטוח על ידי ספורטאים באופן אישי, לצד ביטוח של האגודות יצרה כפל ביטוח. ההצעה לרכישת ביטוח באופן אישי על ידי ספורטאי, תפתח את השוק הביטוח לתחרות גדולה יותר בתאריך 04.03.18 רוצים להמשיך לקרוא? לכניסה לאתר הזינו כתובת דוא"ל סיסמה שכחת את הסיסמה? התחבר עם Google כניסה הרשמה לאתר פוליסה שם פרטי* שם משפחה* טלפון נייד * סיסמה * אימות סיסמה* חברה/ארגון תפקיד תגיות: הכנסת, יואל רזבוזוב, חוק הספורט שתף באמצעות WhatsApp הכתבה הקודמתהכתבה הבאה כתבות דומות איתן ויצמן מונה לסמנכ"ל השיווק של הכשרה האונייה Benjamin Franklin איבדה 44 מכולות בים סוער / ישראל גלעד חוקים לשליטה בבינה מלאכותית בביטוח / ישראל גלעד עשרות עובדי שחם אורלן השתתפו באירוע גיבוש בים המלח כלל דורגה ראשונה בסקר שביעות רצון בתחום ביטוח הבריאות של לשכת סוכני הביטוח כתיבת תגובה Cancel comment replyיש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.